És vége. Nem sikrült a nagy bravúr, búcsúzik a Szolnok az NB2- től.

90+1'

Szabó Alex lőtt, de az utolsó pillanatban blokkolták a lövését.

90+1'

Vendég csere. Devecseri és Horváth Hunor be- Horváth Rajmund és Doktorics pedig le.

90'

2 perc lesz a ráadás, de szinte csoda kellene innen a Szolnoknak.

88'

Kavarodás mind a két kapu előtt. Előbb a vendégek kapuja előtt volt egy nagyobb tömörülés, majd a szolnoki előtt, de gólhelyzet nem lett egyikből sem.

80'

Csere a Szolnoknál. Rokszi Ádám és Csörgő Raul érkezett a pályára, Sipos és Tisza helyére.

78'

Megint vezet a Szombathely. Egy meglehetősen véleményes labdaszerzés után, egy jobb oldali beadás valahogy eljutott a frissen beállt Tóth- Gáborhoz, aki közelről beterelte a labdát a hálóba. 1-2

74'

Kettős csere a vendég csapatnál. Tóth Máté és Lencse László le- Lucas Simut Mario és Tóth- Gábor Kristóf be.

70'

Busa kapott megint egyet, ezúttal a tizenhatos vonalánál, jöhetett a szabadrúgás. Gohér tekerte kapura, de ha sokat nem is, azért tévesztett. A lövése úgy csapódott a háló mögé, hogy több száz szurkoló gólt ünnepelt. Sajnos nem nekik volt igazuk.

67'

Újabb csere a hazai csapatnál. Kurdics le- Lakatos István be.

65'

Nagyon akar a Szolnok, jobbára a vendégek térfelén olyik a játék, de az utolsó passzok nem ülnek.

57'

Büntető a Szolnoknak. Busa Bencét tarolta le a vendég hálóőr, jöhetett a tizi. Sipos Zoltán állt a labda mögé és... Verpecz István pedig védett. Óriási esély maradt kihasználatlanul.

54'

Csere a vendégeknél. Kállai helyére érkezett Csilus.

52'

Előbb Tóth Laci cselezte be magát a vendég tizenhatoson belülre, de az esését Karakó játékvezető nem minősítette indokoltnak, majd néhány másodperccel később Busa futott el a jobb oldalon, de a beadása Sipos Zoltán mögé jött.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere volt a szünetben a csapatunkban. Tömösvári és Kónya fejezte be mára a játkot. Helyeikre érkeztek Tóth László és Kovács Olivér.

45'

Vége az első félidőnek, 1-1-es eredménnyel mennek a csapatok pihenőre.

45'

Nem lesz hosszabbítás az első félidő végén.

44'

Kurdics bedobás, majd Szabó Alex csúsztatás és Busa pöckölés a labda meg Verpecz kapusról, majd a felső lécről megy ki. Óriási lehetőség volt.

42'

Szépen járatta a Szombathely a labdát, majd Németh Milán lőtt. Tetszetős akció volt.

35'

Villan az első sárga. A vendégek 11-es számú játékosa, Tóth Máté kapta.

23'

Gól!!! Máris egyenlített a Szolnok. Sipos balról érkező szabadrúgását Busa fejelte vissza a hosszú kapufa irányába, majd közelről Szabó Alex tessékelte be a labdát a hálóba. 1-1

21'

Büntető a vendégeknek. Kónya Márk ért későn a vendégek támadó játékosához, aki nem tudott így talajt fogni és jöhetett a tizi. Lencse állt a labda mögé, aki nem hibázott. Bár Hegedüs érezte az irányt, nem tudott hárítani. 0-1

17'

Tzekszárdi, Tóth B., Gohér- Tisza, Kónya- Kurdics, Sipos, Tömösvári- Busa

16'

Szabó Alex előtt egy kínálkozó lehetőség, de játékosunk fölé belsőzte a szöglet után elé kerülő labdát.

6'

Lencse 25 méterről lőtt, de Hegedüs megint csak szépen védett.

1'

Kállai rögtön lövéssel teszteli Hegedüs kapust, de hálóőrünk a helyén volt.

1'

A vendégek kezdték a mérkőzést. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Szombathelyi Haladás csapata vendégeskedik az otthonunkban. Az időjárás ma kifejezetten kellemes, futballra tökéletes. Minimum 1500 néző a helyszínen. Lássuk a mérkőzést.