2024. április 27. ( szombat )

2021.09.26. Szolnoki MÁV FC – Kecskeméti TE

Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek. 2-2. Értékes pont a jó formában lévő Kecskemét ellen. Köszönöm megtiszelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Közben Földi Marcell is kap még egy sárga kártyát.

88'

Tóth László pedig majdnem megszerezte második gólját, de ezúttal Varga Bence hárítani tudott. Közben reklamálásért kap sárgát Romanek János asszisztens edző.

86'

Büntető a Szolnoknak. Tóth Lászlót akasztották meg a tizenhatoson belül és várakozás nélkül ítélt a bíró. A vendégek 15-ös számú játékosa, Szabó Alex kapta a sárgát, a labda mögé pedig maga a sértett állt oda és... Gól! 2-2

81'

Megszerezte a vezetést a KTE. Szalai Gábor duplázott és így már náluk az előny. 1-2

78'

Cserélt ismét a Szolnok. Tóth László érkezett Lakatos István helyére.

73'

Kovács Péter védett megint biztos kézzel egy kecskeméti lövést.

70'

Csapatunkban is kettős csere történt. Lakatos Csaba és Tömösvári Bálint hagyta el a játékteret, míg a helyükre érkeztek Irmes Dávid és Földi Marcell.

66'

Nézzük szépen sorban milyen események történtek ebben a percben. Tóth Barna begyűjtött egy sárgát, Molnár lecsúszott beadása a kapufán csattant és kettőt cseréltek a vendégek. Tóth Dániel és Szuhodovszki Soma érkezett a pályára, míg Bartha László és Lukács Dániel végzett mára.

61'

Közben a vendégek egyre több sárgát gyűjtenek be. Előbb Nagy Krisztián kap egyet könyöklésért, majd Buna egy túl kemény belépő után.

55'

Az egyenlítő találat után egyből cserélt a Szolnok. Vólent helyére érkezett Kurdics.

55'

Kiegyenlített a KTE. Szalai Gábor közeli találatával egalizált a vendég alakulat. 1-1

47'

Óriási vendég lehetőség a félidő elején, de Kovács Péter nagyot védett. Maradt az eredmény.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csapatunk cserélt egyet a szünetben. Molnár Róbert érkezett Berdó Péter helyére.

45'

Vége az első játékrésznek, szolnoki előnnyel mehetnek a csapatok a pihenőre.

42'

Szabó Alex kap sárga lapot, mert nem engedte elvégezni a kirúgást. Ebben az összevetésben egyenlő az állás, mivel Lukács is begyűjtött már egy ilyen színű kártyát.

39'

Góóól!!! Vezet a Szolnok. Egy szögletet követően nem tudtak a vendégek felszabadítani igazán és Szabó Alex vállalta el jó 16 méterről és egy remekbe szabott góllal megszerezte a csapatnak a vezetést. 1-0

35'

Az utóbbi percekben nem forogtak veszélyben a kapuk egyik oldalon sem, jobbára a mezőnyben folyt a játék.

25'

Kovács Péter védett hatalmasat egy ismételten veszélyes fejes után. Remek védés volt.

22'

Megint nagy lehetőség a vendégek előtt, de közelről a kapu fölé fejelt Vágó Levente.

18'

Az utóbbi percekben átvette a kezdeményezésta KTE, jelzi ezt az a tény is, hogy egy szabadrúgásból lepattanó labdát a keresztléc súrolásával küld a kapu felé Ryashko. Nagy lövés volt, kevesen múlt.

14'

Jöhet az első vendég szöglet. Ebben az összevetésben 2-1-re vezet a Szolnok. A sarokrúgásból nem alakult ki különösebb veszély.

12'

Nagy lehetőség a KTE előtt, de a kapufa mellett elgurult a labda. Kovács Olivér tette fel az akció után a kezét jeleve, hogy az ő hibájából alakult ki a vendég lehetőség.

6'

Itt a következő lehetőség. Rokszin lövését még blokkolták, de a második szándékból betekert labdáját Vólent fejelte kapura, amit azonban Varga kapus védett.

5'

Az első 5 perc játéka inkább szolnoki fölényt hozott, több alkalommal is a kapuja elé szorította a vendégeket a Szolnok.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

A következő összeállításban lép pályára a csapatunk: Kovács P.- Tömösvári, Szabó A., Kovács O., Tóth B.- Tisza, Berdó, Lakatos Cs.- Vólent, Lakatos I., Rokszin

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Kecskemét csapata vendégeskedik otthonunkban.