2024. április 23. ( kedd )

2021.10.31. Szolnoki MÁV FC – Békéscsaba 1912 Előre

Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek. 1-1-es döntetlent hozott a mai játék. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+1'

Nagy helyzet, de a partjelző lesen fogja a mieinket.

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Az utóbbi percekben Csáki tartotta meccsben a Szolnokot. 3 nagyon komoly védése is volt a hálóőrnek.

87'

Közben ismételten cserél mind a két csapat. Szabó Pétert váltotta Sipos Gergő a vendégeknél, míg a csapatunkban Molnár Róbert érkezett Tömösvári helyére.

83'

Szabó Péter kapott sárgát Rokszin lerántásáért.

81'

Sipos lőtt kapura, de az oldalháló rezgett csak.

79'

Máris Dominikot kell ápolni a vendégeknél. A helyére gyorsan cserélnek is a vendégek. Ilyés Tamás váltotta.

75'

Csere dömping. A vendégeknél Nagy és Pantovic le, helyeikre Albert és Gránicz be. A mieinknél Kónya be, Földi le.

74'

Ide- oda pattogott a labda a kapunk előtt, de végül sokadik próbálkozásra tisztáztak a játékosaink.

63'

Szabó Alex vágta ki a labdát a kapunk elől. Szép és határozott mozdulat volt.

61'

Tisza lopta a távolságot, majd külsővel tekert kapura. Nem sokat tévesztett.

60'

Csáki szedett fel egy lapos, erős beadást.

56'

Tömösvárit kellett ápolni, de már visszatért a pályára.

51'

Gól!!! Egyenlített a Szolnok. Szintén egy szögletet követő kavarodás után, Tóth Bence lőtt kapura, aki egalizálta az eredményt. 1-1

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csapatunk kettős cserét hajtott végre. Irmes váltotta Vólentet, míg Kurdics érkezett Lakatos Csaba helyére.

45'+1

Vége az első játékrésznek, vendég előnnyel vonulnak a csapatok pihenőre.

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

42'

Tisza Kálmán próbálkozott, de a lövése a kapu fölé szállt.

40'

Kényszerű csere a csapatunknál. Tóth Lászlót váltotta Sipos Zoltán.

33'

Tóth Lacit kell ápolni, a vállát fájlalja. Úgy néz ki, hogy tudja folytatni a játékot.

23'

Csáki! Hatalmasat repült a levegőben, de így védte Kitl szabadrúgását.

17'

Vezet a Békéscsaba. Egy vendég szögletet követően nem tudott a szolnoki védelem felszabadítani és Fazekas bátran durrantott kapura. Eredménye egy igencsak szép találat. 0-1

16'

Kovács Olivér mentett a hosszú kapufa mellett az utolsó pillanatban.

11'

Szép támadás a hazai csapattól, de Vólent megcsúsztatott labdáját már csak erőtlenül tudta kapura küldeni Tóth László.

10'

Les gól. A vendégek szerezték, azonban mielőtt behullott a labda a szolnoki hálóba, már jelzett a játékvezető. Maradt a 0-0

2'

Második szögletünkben már sokkal több lehetőség volt, azonban kihasználatlanul maradt.

2'

A következő összeállításban lép pályára a csapatunk: Csáki- Tömösvári, Szabó, Kovács O., Tóth B., Lakatos Cs.- Rokszin, Tisza, Földi- Tóth L., Vólent

1'

Jöhet is az első szöglet, de Tóth László beadása túl erősre sikerült.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen a Békéscsaba csapata vendégeskedik az otthonunkban.