2024. április 23. ( kedd )

2021.08.23. Szolnoki MÁV FC- DVTK

Új esemény történt!
90+2'

Vége a mérkőzésnek. Óriási sikert aratott a Szolnoki MÁV FC. Tegyük gyorsan azt is hozzá, hogy az 5 mérkőzésen megszerzett 11 pont egy kiváló rajtot jelent a csapatnak. Köszönöm szépen megtisztelő figyelmüket.

90'

2 perc lesz a ráadás.

88'

Vólent kapott sárgát.

86'

Szabó Alex vágta ki a labdát a kapunk elől. Szép és határozott mozdulat volt.

83'

Szatmári Csaba kapott sárgát reklamálásért. Az ebből beívelt szabadrúgás Rokszin Ádámot találta meg, aki sistergős bombát küldött a vendég kapora, ami talán súrolta is a keresztlécet.

78'

Kettős csere a csapatunknál. Rokszin és Vólent érkezett, míg Sipos és Lakatos István végzett mára.

76'

Ismét Csáki védett magabiztosan. Ezúttal egy átlövést fogott kapusunk.

74'

Makrai vállalta el a megítélt szabadrúgást, de Csáki simán fogta azt.

73'

Németh Márió is befejezte mára. Őt Makrai váltotta.

70'

Csere a csapatunknál. Irmes Dávid váltotta Kurdics Leventét. Nagy tapsot kapott fiatal játékosunk a lejövetele után.

65'

Ismét kettős csere a vendégeknél. Bokros Szilárd és Jurek Gábor érkezett a pályára, míg Zsemlye és Hornyák hagyta el.

55'

Tóth Bence kapott sárga lapos figyelmeztetést.

54'

Gólll! Tisza Kámán érkezett hiba nélkül egy szabadrúgásra és fejelt tanítani való módon a vendég kapuba. 2-0

52'

Kurdicshoz jutott el oldalról egy beadás, de a perdítése nem volt elég erős, tisztáztak a vendég kapu előtt.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Cseréltek a csapatok. A vendégeknél érkezett Szűcs Kornél és Polgár Kristóf, nem folytatják a mérkőzést Hegedűs és Suljic. A hazai csapatnál Berdó Péter váltotta Szekszárdi Tamást.

45'+1

Vége az első játékrésznek. Egy gólos előnnyel vonul a csapatunk a pihenőre.

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

39'

Vezet a csapatunk! Kurdics kaparta ki a gesztenyét és Sipos Zoltán lőtte be a vezető gólunkat. 1-0 a Szolnoknak.

38'

Itt az első sárga. Eperjes kapta Lakatos Csaba felrúgásáért,.

34'

Nagy lehetőség a Szolnok előtt, de az egyre kintebb tolódott Sipos már csak az oldalhálót találta el.

32'

Csákinak kellett a kapu fölé tolnia egy veszélyesen érkező beadást.

30'

Ismét Horváth Zoltán fejelt a kapunk előtt, bár ezt most inkább passznak szánta, de Csáki kapus szépen szedte fel a játékszert.

27'

Most némi kavar a hazai kapu előtt, de tisztáztak a védőink.

24'

Ezúttal Tisza tekert a vendégek kapujára, de még neki is finom beállításra szorul a lába, azonban azt mindenképpen le lehet írni, hogy egyáltalán nem játszik alárendelt szerepet a Szolnok, sőtt...

19'

Sipos Zoltán tette próbára Póser kapust, majd néhány másodperc múlva ismét a vendég hálóőr tolta a léc fölé a megpattanó labdát.

16'

Horváth Zoltán fejelt a kapunkra, Csáki biztos kézzel fogta a labdát.

12'

Molnár Róbert kínálta meg a vendég kaput egy lövéssel, de még nem volt az igét.azi. A szurkolók azonban tapssal jutalmazták vállalkozó kedvét.

8'

Oláh Bálint állított meg egy hazai kontrát szabálytalanul, Káprály Mihály játékvezető figyelmeztette szóban.

7'

Két veszélyes beadás a Diósgyőrtől, de nem tudtak mit kezdeni a támadók a lehetőségekkel.

5'

Az első öt perc játéka több, apró szabálytalanságot tartogatott, de sérülés és szankciók nélkül folytatódik a meccs.

2'

Szép számú nézősereg előtt játszanak ma a csapatok, több mint 1500 néző az NB2 5. fordulójának záró mérkőzésén.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Csáki- Molnár, Szekszárdi, Szabó, Tóth, Lakatos Cs. - Tömösvári, Tisza, Sipos- Kurdics, Lakatos I.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Diósgyőr csapatát fogadjuk. Remek mérkőzésre van kilátásunk. Nézzük a hazai kezdőcsapatot: