Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+3'

Vége a mérkőzésnek. Ez nem a mi esténk volt. 0-2

90'

3 perc lesz a ráadás.

87'

Tóth Bence szerelt profi módon és így állított meg egy győri kontrát.

82'

Ismét vendég csere. Óvári Zsolt be, Sipőcz Bence le.

79'

Csere a vendégeknél. Berki István be, Szimcso Viktor le.

78'

Romanek János is kérdésére nem választ hanem sárgát kap. Nehéz így kommunikálni.

75'

Nem fogják elhinni mi történt. Berdó Péter is sárgát kapott a csapatunkban. Megint csak nem lehet tudni a miértjét.

72'

Kettős csere a csapatunkban. Kurdics és Tömösvári le, Berdó és Papp Szilárd be.

68'

Kiállítás! Csábi József kapott ismét sárgát, az oka egyelőre tisztázatlan. Ezt követően azonban automatikuisan következett a piros.

66'

Próbálkozik becsülettel a Szolnok, de eddig nem tudott fogást találni a vendég csapaton. Most egy tizenegyes gyanús szituáció miatt emelkedett a hangulat, de néma maradt a bírói síp.

65'

Tóth Bence kapott sárgát a csapatunkban.

58'

Rokszin fel- Földi le a csapatunkban.

51'

Egy már-már tisztázott szituáció végén büntetőt ítélt a játékvezető a Győrnek. Bacsa Patrik nem hibázott. Immár 0-2 a Győrnek.

51'

Szabadrúgást ítéltek a vendégeknek igencsak kedvező helyről. A lövést ugyan blokkolták, de Lipták szemfülesen a kapunkba fejelte az eléje került labdát. Nagy szerencsénkre lest jelzett a partjelző. Maradt a 0-1.

46'

Cserélt a csapatunk a szünetben. Sipos Zoltán nem jött már ki a második játékrészre, helyére Molnár Róbert érkezett.

45'+1

Vége az első játékrésznek. Olykor viharos hangulatú, de élvezhető első játékrész után a Győr mehet előnnyel a szünetre.

45'

1 perc lesz a ráadás.

44'

Kurdics húzta meg a bal szélen és szépen tekerte be, de Lakatosnak néhány cm-rel husszúnak bizonyult a labda. Nagy lehetőség volt.

43'

Forgács Dávid kapott sárgát, miután lerántotta Lakatos Istvánt.

41'

Kovács Péter tolt kapu fölé egy életerős kísérletet. A szögletből nem alakult ki különösebb veszély.

38'

Szimcso tartott rá Lakatos Csaba lábára, itt is jött egyből a sárga.

37'

Csábi József vezetőedzőnk is sárga lapot kapott. Nem spórol a játékvezető.

36'

Cserél a csapatunk, nyílván a nem tervezett kiállítás miatt kell változtatni. Tóth László jön le, helyére érkezik Lakatos Csaba.

31'

Kurdics csúszott be keményen, villant is a sárga és sajnos kapusedzőnk, Ulviczki Attila is begyűjtött egy ilyen kártyát.

26'

... Nagy a baj. Kovács Olivér kapott piros lapot, amiért a leshatáron innen- vagy túl kiugró Bacsa Patrikkal ütközött. A 17 méterről megítélt szabadrúgást pedig Kulcsár Kornél be is tekerte a szolnoki kapuba. 0-1

20'

Szép támadást épített fel a MÁV FC, de Kurdics lövése nem volt elég pontos. Így is nagy tapsot kap a hazai publikumtól.

15'

A vendégek eddig jobbára beívelésekkel próbálkoztak, ám mire leírtam ezt a mondatot, éppen egy szöktetésből alakítottak ki veszélyt, mikor is Bacsa emelte el a labdát a kirontó Kovács Péter felett, de Kovács Olivér az utolsó pillanatban a kapu szájából még ki tudta kanalazni a labdát. Meleg helyzet volt.

14'

Lakatos támadta le határozottan Ruisz kapust, aminek eredménye képpen Siposhoz került a labda, aki a csapatkapitányunk biztatására lőtt, de lövése a kapu mellett suhant el.

9'

Sok, apró szabálytalansággal dúsított az első tíz perc...

2'

Adós maradtam még a csapatunk kezdő névsorával: Kovács P.- Kurdics, Tóth B., Kovács O., Szabó A., Tömösvári- Sipos, Tisza, Földi- Lakatos I., Tóth L.

2'

Lakatos István szép lövéssel avatta fel a vendég hálóőrt, de Ruisz kapus résen volt.

1'

El is kezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen a Győr csapata vendégeskedik az otthonunkban.