Új esemény történt!
90+3'

Köszönöm megtisztelő figyelmüket! Szolnoki MÁV FC - Szentlőrinc 1-1

90+3'

Vége a mérkőzésnek. Döntetlennel kezdte csapatunk az idei szezont. A keretünk változott és biztosan a játékunk is fog még acélosodni, de az egy pont a zsákban van a szezonnyitón. Ami viszont nem vátozott, hogy Csábi József vezetőedző sárgát kapott ezen a meccsen is, bár a jogossága erősen megkérdőjelezhető.

90'

3 perc lesz a ráadás.

86'

Lakatos István előtt óriási lehetőség volt, de kimaradt, így marad az x.

82'

Kiegyenlített a csapat. Sipos Zoltán egalizálta az eredményt. Izgalmas végjáték várhat ránk. 1-1

80'

Miroslav Grumic megszerezte a vezetést a vendégeknek. Az imént kihagyott helyzet miatt különösen fájó. 0-1

79'

A frissen beállt Sipos Zoltán kapott remek labdát, de fejese középre ment, így Hajagos kapus védeni tudott.

69'

Közben csere a hazai csapatban is. Vólent Roland váltotta Molnár Róbertet.

68'

Ismét vendég csere. Harsányi Istvánt váltotta Sinanovic Sinan.

56'

Kettős csere a vendégeknél. Onuigbo és Cenaj nem folytatja a játékot.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A szünetben cseréltünk. Tóth Lászlót váltotta Lakatos István.

45'+1

Vége az első játékrésznek. 0-0

44'

Szekszárdi fejelt remekül egy szabadrúgást követően, de néhány centimétert tévesztett. Közel álltunk a vezető gól megszerzéséhez.

37'

Gohér adott röviden haza egy labdát, amit ugyan Csáki menteni akart, de belelőtte a rátámadó 1lőrinci játékosra, így kénytelen volt a visszapattant labdát az oldalvonal mellé lögybölni. Megúszta a csapatunk a nagyobb bajt.

35'

Rokszint fogták meg lesen egy igen ígéretes helyzetben.

30'

Jancsó buktatott, ezúttal még nem kapott sárgát, bár igen csak a játékvezető jóindulatán múlt.

24'

Ivó szünet majd rögtön folytatódott is a mérkőzés.

23'

A sok, apró szabálytalansággal tarkított mérkőzést egy mez csere szakította meg, ugyanis Keresztes 14-es meze véres lett, így cserélni kellett neki. Innentől a 77-es mezben folytatja a játékot.

16'

Gyűrik egymást a csapatok, de jobbára kemény mezőnymunka volt csak az elmúlt percekben.

9'

Rokszin vállalkozott egy távoli lövésre, jócskán fölé ment.

5'

Lakatos Csaba tisztázott a kapunk előtt egy kavarodás után.

3'

Onuigbo lőtt vagy inkább gurított a kapunkra. Erőtlen próbálkozás volt.

2'

Csapatunk kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak. Közben egy Berdó blokk a második percben.

1'

Elkezdődött a mérkőzés, a mieink indították útjára a labdát.

0'

Csáki- Molnár, Szekszárdi, Szabó, Gohér- Tisza, Berdó, Lakatos- Tömösvári, Rokszin, Tóth

0'

Tisztelettel köszöntöm kedves olvasóinkat! a mai napo a Szentlőrinc csapatát fogadjuk. A nyári felkészülés alatt átalakult csapatunkból a következő kezdőt küldi pályára Csábi József vezetőedzőnk: