Új esemény történt!
90+3'

Remek szolnoki siker. 3-1. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

89'

Az amúgy kiválóan játszó Szekszárdi kapott felesleges sárgát. Közben megtudtuk, hogy 3 perc lesz a ráadás.

83'

Közben újabb sárga a vendégeknél. Katona Máté kapta. A megítélt szabadrúgásból Gohér a keresztlécet súrolta meg.

81'

Kettős csere a csapatunknál. Sipos Zoltán és Lakatos István hagyták el a pályát. Helyükre érkeztek Kurdics és Berdó.

79'

Kihasználja utolsó cseréjét is a Soroksár. Lovrencsics Balázs helyére érkezett Ternován Patrik.

77'

Mollnár Róbert vétette észre magát egy szépe esernyő csellel, bár még nem ért ide az eső.

70'

Csere a vendégeknél ismét. Nagy Olivért váltotta Hajdú Roland.

68'

Ivó szünet és közben csere a Szolnoknál. Tóth Bence le- Gohér Gergő fel.

65'

Lakatos csúsztatta meg a labdát Vólentnak, akit csak lerántani tudott Valencsik, így a második sárgáját is megkapta. Valencsiknek ennyi volt a mai mérkőzés.

63'

Csere a csapatunknál. Vólent érkezett irmes Dávid helyére.

54'

Valencsik kapott sárgát, majd a megítélt szabadrúgást Sipos lőtte kapure, de ezúttal Abu kapus biztos kézzel védett. Majd a gyors indítást Lőrinczy lőtte kapura, de Csáki nagyot nyújtózva kipaskolta a labdát.

54'

Lőrinczy kozmetikázott az eredményen és hozta vissza a meccsbe a vendégeket. 3-1

52'

Szabó Alex tisztázott szépen egy soroksári támadás végén. Szöglet, majd az ismétlésnél Gyömbér Gábor fejese ment jócskán kapu fölé.

48'

Ígéretes helyről járt szabadrúgás a Soroksárnak, de jó 20cm-t tévesztett Haris.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A vendégek hármas cserével frissítenek. Érkezett: Katona Máté, Kovac Alan, Csernik Kornél. Korozmán , Magyari és Gengeliczki nem folytatja a mérkőzést.

45'+1

Vége az első játékrésznek. 3-0. Nagyon komoly félidőt produkált a MÁV FC. Következzen a szünet.

45'

1 perc lesz a ráadás.

43'

Nagy Olivér állított meg egy szolnoki kontrát, tette ezt szabálytalanul. Sárga a jutalma.

40'

Sipos kapott sárgát.

35'

3-0!!! Lakatos gondolta úgy, hogy bizony most 25 méterről tüzel. Jól gondolta. Bomba gól. 3-0

29'

Lovrencsics Balázs bújt ki a védője szorításából, de nem talált kaput a fejesével. Egyébként is lest jelzett a partjelző.

26'

Molnár kapott egy szerelés után hatalmas tapsot. Jó a hangulat a Tisza ligetben.

22'

Ivó szünet. Majd rögtön folytatódott is a mérkőzés.

19'

... Ha egy üzlet beindul... 2-0 a csapatunknak. Lakatos ment keményen egy előre vágott labdáért és verte meg védőjét. Gengeliczki után már csak Abu kapus maradt, de ő is kapitulált, így Lakatos István is feliratkozott a góllövők listájára. 2-0

15'

A gól óta kicsit nyugodtabb iramban folyik a mérkőzés, inkább a mezőnyben van nagyobb csata.

7'

Vezet a csapatunk! Lakatos István, aki egyébként Rokszin melegítésnél összeszedett sérülése okán kapott helyet a kezdőben, szépen lőtt kapura, amit még Abu kapus védett, de a kipattanót Sipos Zoltán profi módon juttatta a kapuba. Eddig remek igazolásnak tűnik az ifjú játékos. Hasonló folytatást kívánunk neki. 1-0

4'

Haris nevéhez fűződik az első lövés, de jócskán célt tévesztett.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Csáki- Molnár, Szekszárdi, Szabó, Tóth, Lakatos- Tömösvári, Tisza, Sipos- Irmes, Lakatos I

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Soroksár csapata vendégeskedik otthonunkban. Romanek János vezetésével küzdünk meg a Soroksár csapatával. Az előző fordulóban ugye pirosat és 2 meccses eltiltást kapott a vezetőedzőnk, Csábi József. Romanek mester a következő kezdőt küldi pályára: