2024. április 19. ( péntek )

2021.02.28. Szolnoki MÁV FC – Gyirmót FC

Új esemény történt!
74'

Cserél a csapatunk. Kónya Márk helyére érkezett Berdó Péter. Mire ezt elkönyveltük Kirják Henrik kapott sárgát.

67'

Hatalmas góllal egyenlített a Gyirmót. Simon András kivárta amíg tökéletesen pattan a labda és védhetetlenül bevarrta a léc alá. 1-1

63'

Villan az első sárga. Tamás László a tulajdonosa.

60'

A vendégek beívelései egyre veszélyesebben érkeznek a szolnoki kapu elé. Válaszul csak egy- egy kontra támadás érkezik, de jobbára nem tartogatnak veszélyeket.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik csapatban sem.

45+ 2'

Vége az első félidőnek. Előnnyel mehet a csapatunk a szünetre.

45'

2 perc lesz a ráadás.

39'

Csere a vendégeknél. Rusák nem bírja folytatni, helyére érkezik a kapuba Hársfalvi.

31'

Kotula lőtt 16-ról, de biztos kézzel fogta Rusák.

27'

Kovács Olivér mentett nagyot Simon András elől. Talán az utolsó pillanatban kanalazta ki a vendég játékos elől Kovács.

20'

Hudák fejese tartogatott némi izgalmat, de jó fél méterrel elkerülte a kapunkat.

17'

Ápolás. Novák Csanád és Rusák Edvárd szorult ápolásra egy kifutás utáni ütközést követően, de mind a ketten tudják folytatni a játékot.

9'

Lencse beadása csúszott le, ám így lett veszélyes kapura. Molnár- Farkas tolta a léc fölé.

8'

Góóól! Rokszin Ádám szerezte meg a vezetést csapatunknak. Gyors előny a Szolnoknál. 1-0

7'

Az első öt perc ismerkedéssel telt, de az utóbbi percekben a vendég térfélen zajlik a játék.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék- míg a vendégek sárga szerelésben játszanak.