2024. április 24. ( szerda )

2022.04.03. Szolnoki MÁV FC – PMFC

Új esemény történt!
93'

Vége a mérkőzésnek. Sajnos a legvégén buktunk 2 pontot. 1-1 a végeredmény. Köszönöm a megtisztelő figyelmüket!

92'

A tizenhatos vonalánál kap szabdrúgást a Pécs... és a megpattanó labda végül a léc alá jut. Szinte hihetetlen, de megint nem bírta ki a csapat az előny bírtokában. Adamcseké a gól. 1-1

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Gehér be- Sipos le. Alig van már hátra a mérkőzésből és vezet a Szolnok.

83'

Szekszárdi kapott sárgát, a szolnoki játékos nem is vitatja.

79'

Sági- Tihanyi csere a PMFC csapatánál.

74'

Gól!!! Kurdics nagy gólt akasztott a vendégek kapujába. 1-0. Nagy az öröm érthető módon a hazai publikum és kispad környékén.

73'

Megint szép támadás a mieinktől, de az utolsó pillanatban megint tisztáztak a Pécsiek.

71'

Szép támadás a mieinktől, de Sipos fejesáben már nem volt elég erő.

70'

Csörgő Raul végzett mára. Helyére érkezett Lakatos István.

65'

Hármas csere a vendégeknél. Elhagyta a pályát Hegedűs, Nikitscher és Kövesdi. Helyeikre érkeztek Grabant, Adamcsek és Zsemlye.

59'

Busa zavarta a kirugásnál a kapust, így villant a sárga.

56'

Ígéretes szabadrúgás érkezett Sipostól, de a jól érkező Kovács Olivér elől tisztáztak. Az ezt követő szögletből nem alakult ki semmi.

52'

Csörgő Raul került helyzetbe, de a lövését fogta Helesfay.

48'

Sárga lapos figyelmeztetés a vengégek 6-os számú játékosának, Katona Leventének. Kissé kéve jött alap, de végülis megérkezett.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Mind a két csapatban volt egy- egy csere. Nálunk Busa Bence váltotta Tóth Lászlót, míg a vendégeknél Geiger Norbert helyére érkezett Kónya Dávid.

45'

Vége az első játékrésznek, félidőben: 0-0

45'

Nem lesz hosszabbítás az első félidő végén.

41'

Meleg helyzet a kapunk előtt, de Hegedüs ismét védett, ráadásul még les helyzet is volt.

40'

És megint csak Kurdics lő ballal, de most az oldalhálóban köt ki a löket.

38'

Ismét Kurdics Levente balja villant. Ezúttal egy élesen kapura tekert lövést eresztett meg és csak a keresztléc mentette meg a vendégeket.

36'

Kurdics előtt egy nagy lehetőség, de a kirohanó kapus mellett elrugott labda a kapufa mellett gurult ki.

31'

Két lehetőség egymás után a vendégek előtt, előbb egy beadást követően érkező fejes, majd néhány mp később egy szöktetésből kialakult lehetőség kínálkozott a Pécs előtt, de kihasználatlanul maradtak.

29'

Szabó Alex kapta meg a mérkőzés első sárgáját.

25'

Szabó Alex remekül tekert kapura, de Helesfay nagy bravúrral tolta ki a labdát. Senki sem érkezett a kipattanóra, így megúszta a vendég csapat.

21'

Tóth Bence mentett óriásit egy lendítő, pécsi láb elől a tizenhatoson belülről.

18'

Sipos tekert a kapura, de a lövésébe belekotortak, így nem jutott el a pécsi kapuig.

14'

Kurdics kapott jó indítást és meg is futotta azt, de a tizenhatoson belül már elfogyott, ennyi kontakt nem volt elég a büntetőhöz.

12'

Remek akció a mieinktől, szépen ért fel a vendég kapu elé a Szolnok, de a lövés pillanatában felpattant a labd, így Sipos kísérlete nagyon nem sikrült.

8'

Megint csak Hegedüs védett. Ezúttal egy Kövesdi löketet ütött a léc felé. Szép volt mind a két mozdulat.

2'

Óriási védés a mérkőzés eleján Hegedüs Lajostól. A közelről kapura kotort labdát lábbal semlegesítette.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek piros szerelésben játszanak. A mérkőzés elején Szolnokon is megemlékeztünk Raduly Józsefre.

0'

A mai mérkőzés sem lesz könnyű menet, bár a Szolnok jelenlegi helyzetében egyik mérkőzés sem az. Nézzük a kezdő tizenegyet: Hegedüs- Szekszárdi, Kovács, Szabó, Tóth B.- Tisza, Hleba- Kurdics, Sipos, Tóth L.- Csörgő

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Pécs csapata vendégeskedik az otthonunkban. Az időjárás ha nem is tragikus, de minimum kellemetlen és szeszélyes...