2021.02.09. Szolnoki MÁV FC – Újpest MOL MAGYAR KUPA

Új esemény történt!
90'+2

Köszönöm megtisztelő figyelmüket! Továbbra is hajrá Szolnok!

90'+2

Vége a mérkőzésnek. Az Újpest nyert és jutott tovább. Bár az utolsó percekben még Novák Csanád ismét próbára tette Banai kapust, de ezúttal is a hálóőr örülhettek. A másik oldalon is feljegyezhettünk még egy Beridze kísérletet, de a lövése elment a kapu előtt keresztbe.

90'

2 perc lesz a ráadás.

88'

Cseréltek a vendégek. Csongvai, a második gól szerzője hagyta el a pályát, helyére érkezett Bjelos Miroslav.

73'

Két nagyon komoly gólszerzési lehetőség a Szolnok előtt. Előbb Kovács Olivér villantott tetszetős cseleket, majd lőtt és ezzel Banait kényszerítette nagy védésre, majd Kotula került helyzetbe 1 perccel később, de Banai ismét hárított.

60'

Csere dömping. A vendégeknél lejött: Tallo, Nemanja és Pauljevic. Helyükre érkezett Stieber, Perosevic és Máté. A hazai oldalon végzett mára Tajti és Kónya, helyükre érkeztek Sitku és Tóth Benjamin.

55'

Sárga lapos figyelmeztetést kapott csapatunk 21-es számú játékosa, Tajti Balázs.

53'

Beridze lőtt a kapunkra, de Molnár- Farkas Tamás szépen védett.

47'

Egyből újpesti helyzet a félidő elején, de nem változott az eredmény.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csapatunknál kettős csere volt a szünetben. Rokszin és Kurdics már nem futott ki a folytatásra. Lakatos és Berdó érkezett a helyükre.

45+ 1'

Es itt az újabb gól, Csongvai szerezte meg a vendégek második gólját. Szépen fejelt a hazai kapuba az újpesti játékos. Ezzel vége is az első félidőnek. 0-2

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

45'

Büntetőhöz jut az Újpest. Kapusunk nagy lendülettel érkezett ki kapujából és lábát is talált a labda elütése közben. Tallo higgadtan értékesítette a megítélt tizenegyest. 0-1

41'

Novák Csanád beadása sikerült kissé erősre, nem érte el egy társ sem a labdát.

35'

Kényszerű csere az Újpestnél: Mucsányi Márk helyére érkezett Beridze Giorgi.

30'

Az első félóra végére viszont feljegyezhettünk egy-egy komoly lehetőséget. Előbb Novák, majd Nemanja Antonov lőtt, de tévesztett célt .

25'

Az eltelt idő alatt megállapítható, hogy az Újpest és Szolnok is igen masszívan próbálja tartani a másikat. Sok gólhelyzet nem volt idáig, viszont kemény mezőnyjáték folyik.

16'

Ezúttal Szakály lőtt be egy szabadrúgást , de sem beadásnak, sem kapura lövésnek nem volt igazán jó, bár ezen a talajon minden tud veszélyesen érkezni.

13'

Tallo kevergetett, de a kapura lövés pillanatában már lesen állt Szakály. Szabadrúgás kifelé.

10'

Novák Csanád adta be egyből a labdát a 10. percben, de Kurdics elől tisztáztak.

6'

Újabb Katona beívelés, de ezúttal Szekszárdi fejelte ki a labdát.

2'

Katona ívelt be egy szabadrúgást, de Molnár- Farkas biztos kézzel húzta le.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Az Újpest indította útnak a játékszert.

0'

Mindjárt érkeznek a csapatok. A mieink fehér- míg a vendégek lila mezben játszanak.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mai mérkőzést: Molnár- Farkas- Tajti, Szekszárdi, Kovács, Bárdos, Kotula- Rokszin, Tisza, Kónya, Kurdics, Novák

0'

Tisztelettel köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai este az Újpest csapata vendégeskedik otthonunkban a MOL Magyar Kupa keretein belül.