Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'+2

Góóól!!! Novák Csanád fejelt parádésan a vendég kapuba Csirmaz beadása után. Micsoda gól, micsoda öröm! 2-1

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Szólt a síp és igencsak megrémült a publikum, de a játékvezető kifelé fújt szabadrúgást miután Szimcso feldobta magát.

85'

Tamás László fejelt ki egy veszélyesen érkező beadást.

82'

Csere a Szolnoknál. Szabó Balázs váltotta a gólszerző, Berdó Pétert.

76'

Kiegyenlített a Győr. Berki a tizenhatos vonaláról egy középmagas lövéssel vette be a kapunkat. 1-1

72'

Néhány perc eltéréssel kettőt cserélt a csapatunk. Kurdics és Rokszin le- Kotula és Tóth Benjamin fel.

67'

Molnár- Farkas ziccert fogott. Remek védés volt kapusunktól. És mindjárt egymás után kettőt. Nagy bravúr volt mind a kettő.

65'

Kiss Máté- Szuhodovszki Soma csere a vendégeknél.

64'

Novák Csanád kapott sárga lapos figyelmeztetést taktikai szabálytalanságért.

63'

Novák Csanád lőtt, de Gundel- Takács védett. Az eredmény nem változott.

57'

Horgosi Donát vetett véget egy vendég kontrának, amikor rutinosan szerelte a vendég támadót.

50'

Kovács Krisztián lőtte keresztbe a kapunk előtt a labdát, de senki nem ért bele, így a játékszer az alapvonalnál elhagyta a pályát.

49'

Bárdos fülelt le egy győri átadást, majd kapura tört, de lövését blokkolták. A következő támadás pedig Novák lövésével végződött, akinek kísérlete a kapu mellett gurult ki.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik oldalon sem.

45+ 1'

Vége az első félidőnek. Előnnyel mehet a csapatunk a szünetre.

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

41'

Temesvári kapott sárgát. Novák Csanád látta kárát a vele való találkozásnak.

39'

Remek lövés a vendégektől. Májer Milán próbálkozott és sokat nem is tévesztett.

30'

Vezet a csapatunk!!! Berdó ért fel egy támadás végén a tizenhatoson belülre, Csirmaz remek labdával ajándékozta meg, ő pedig köszönte és pazarul belőtte a győri kapuba. 1-0

26'

Kónya Márk mentett nagyot az ötös vonalán. Kellet, mert a második vonalban érkeztek a vendégek.

24'

Gyors ápolás kapusunknak. Szerencsére minden rendben van. Priskin csúszott oda neki egy szögletet követően.

15'

Novák Csanád kapott egy remek beadást, de néhány cm-rel magasnak bizonyult a labda. Abban megegyezhetünk, hogy ami neki magas, az valóban az is.

9'

Tamás László kapott sárgát egy becsúszást követően. Sajnos jogos ítélet volt.

5'

Molnár- Farkas ziccert fogott. Remek védés volt kapusunktól.

4'

Szekszárdi Tamás tisztázott a tizenhatoson belül. Fontos mentés volt.

2'

Kónya Márk vetette észre magát egy remek, távoli lövéssel.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék, míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

A mai mérkőzésen a következő összeállításban kezd a csapatunk: Molnár- Farkas- Csirmaz, Horgosi, Szekszárdi, Tamás, Bárdos- Rokszin, Berdó, Kónya- Kurdics, Novák

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen Győr csapatát fogadjuk.