Szolnoki MÁV FC Induló   |    Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

2019.05.19. Szolnoki MÁV FC – Cigánd SE

Új esemény történt!
90+2

Szinte hihetetlen. Egy meglehetősen vitatott góllal, de kiegyenlített a Cigánd. 1-1. Kissé elmérgesedett a helyzet, vége a mérkőzésnek.

89'

Velici fejelt a kapunk mellé ígéretes helyzetben. Továbbra is őrizzük az előnyünket.

85'

Mind a két csapat cserélt. A vendégeknél Angyalt váltotta Bodnáruk Dimitri, még csapatunkban Földi helyére érkezett Kovács László Botond.

76'

Nagy Olivér állt be a csapatunkba. Tóth Benjamint váltotta.

70'

Cseréltek a vendégek: Belényesi helyére érkezett Velici Gelu- Miodrag.

69'

Annus kapott pazar labdát Simontól, de nem tudta kihasználni a kínálkozó lehetőséget. Maradt az 1-0.

64'

Érkezik az első csere a csapatunkba. Kun váltja Laczkót.

50'

Laczkó Milán lőtt 20-ról, de Miron Bogdan- Florin kapus biztosan védett.

48'

Fodor lőtt a kapunkra. Ezúttal nem sokat tévesztett. A szöglet után Angyal lőtt a kapunk mellé.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45+2

Vége az első félidőnek. Vezet a csapatunk!

45'

2 perc lesz a ráadás.

42'

Zanko Hryhoriy is sárgát kapott.

42'

Tóth Benjamin fejezett be lövéssel egy remek szolnoki támadást.

38'

Sárga lapot kapott Földi Marcell is.

30'

Góóól! Simon Attila gyönyörűen emelt egy hosszú indítást követően a kifutó hálóőr kapujába. 1-0

30'

Belényesi kapott sárgát a sípszót követően történt labda elrúgásért.

12'

Ismét szép támadás a csapat neve mellett, de Simon bepasszát nem tudta már igazán kapura lőni Laczkó.

6'

Földi szögletét Simon lőtte kapásból, de ez még nem volt az igazi.

4'

Fodor András lőtt távolról, jócskán mellé ment a lövés.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Szép játékkal került a kapu elé csapatunk, de Florin kapus tisztázott.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár-Farkas- Karacs, Papp, Horgosi, Kotula- Tóth B., Tisza, Földi- Annus, Simon, Laczkó