Új esemény történt!
90+3

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

87'

Kovács passzolt laposan a hosszúra, de Annus lemaradt egy kicsivel a labdáról.

81'

Petrezselyem kapott sárgát buktatásért.

78'

Előbb Nádházi szolgálta ki Simont, majd a frissen beállt Kovács László Karácsonyi, de az óriási tűzijáték után nem változott az eredmény.

77'

És akkor még egy csere. Földi Marcellt váltja Kovács László Botond.

74'

Nádházi Ákos érkezett Kun László helyére.

70'

Ezúttal Karacs blokkolta Czéh lövését. Ugyan ebben a percben cserélt a hazai csapat. Nagy Olivér helyére érkezett Tóth Benjamin.

67'

Czéh lőtt kapura 30-ról, de jócskán mellé zúgott a lövése.

61'

Szépen jutott el a kapuig ismét a Szolnok, de Simon középre tett labdájába bele tudták kapni.

56'

Tisza adott be gyönyörűen, amit köszönt is Simon, de ezúttal a lövésénél résen volt Halasi.

49'

Czéh Márton is beállt a szünetben a Gyöngyösnél. Gergely Pétert váltotta sérülés miatt.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A szünetben Csornij helyére érkezett Tatár Roland a vendégeknél.

45'

2 perc lesz a ráadás... Az is letelt. Jöhet a szünet.

44'

Átvettük a vezetést. Simon Attila ismét bizonyította, hogy rendkívül veszélyes és gólérzékeny támadó. 2-1

39'

Ismét szabadrúgás, ismét Szabó és ismét nem változott az eredmény, de most óriási bravúrral kellett, hogy védjen, jöhet a következő szöglet. A sarokrúgásból megszerezte csapatunk az egyenlítést. A beívelt labdát többen is fejelni szerették volna, azonban Csornij mindenkinél jobban tette ezt. Bánhatta, mivel csúsztatása gólt ért, de a Szolnoknak. 1-1

37'

Remek kontra végén csak szabálytalanúl tudták megállítani Nagy Olivér. A megítélt szabadrúgást csak centiméterekkel rúgta a kapu mellé. Maradt a vendég előny.

33'

Mozgalmas perc volt. Előbb majdnem összehozott egy gólt kapusunk, majd tetszetős támadás végén Szabó lőtt a kapu- ezúttal- mellé.

30'

Csornij Áron kapott sárgát buktatásért. A megítélt szabadrúgást Szabó lőtte el, fél métert tévedett.

25'

Annus lőtt kapura egy tetszetős támadás után, de nem változott az eredmény.

23'

Most Földi- Simon volt a labda útja, de támadónk visszalőtt labdáját simán fogta Halasi.

19'

Nagy Olivér adott remek labdát Simonnak, de Halasi kapus remekül kifutva kapujából szépen védett.

15'

Megszerezte a vezetést a vendég alakulat. Szép kontrát vittek végig, amiben először még Molnár- Farkas védeni tudott, de a kipattanóra Forgács Péter érkezett és nem hibázta el a kínálkozó lehetőséget.0-1

11'

Gyöngyösi ápolás az első tíz perc végén, de nincs semmi komoly probléma.

3'

Forgács Péter nevéhez fűződik az első említésre méltó jelenet. Akrobatikus mozdulattal próbált kapura lőni, de nem talált labdát.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas- Karacs, Papp, Horgosi, Szabó- Földi, Nagy, Tisza, Kun- Annus, Simon

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Gyöngyös csapatát látjuk vendégül.