2024. március 28. ( csütörtök )

2018.10.07. Szolnoki MÁV FC – Debreceni EAC

Új esemény történt!
90'+2

Vége a mérkőzésnek. Nagyarányú, magabiztos győzelmet aratott a Szolnok. Jövő héten a Jászberény csapatát fogadjuk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

2 perc lesz a ráadás.

89'

Laczkó 3 perc alatt kétszer is gólhelyzetbe került, de nem volt szíve passzolni a jobb pozícióban lévő társaknak.

82'

A Szolnokba beállt Kovács László és Laczkó Milán is, lejött Földi és Tisza.

80'

Nádházi is kiszolgálja Simont, 5-1!

70'

Simon Attila gyönyörű gólt lőtt. Egy az egyben verte a kapust.4-1

70'

Cserélt a hazai csapat. Nádházi bejött Kun helyére.

63'

Földi most gólpasszt jegyezhetett. Simon Attila lőtt közelről a kapuba.3-1. Máté Péter kapott sárgát a gól után.

59'

Balogh Krisztián kapott sárgát.

57'

Szépített a DEAC. Virág Aladár 16-ról laposan lőtt a kapunkba. 2-1-re módosult ezzel az állás.

56'

Szabó fejelt kapura egy balról érkező labdát, de biztos kézzel fogta azt Csúri kapus.

52'

Csere a vendégeknél: Nagy Zoltán helyére érkezett Virág Aladár.

50'

Valamivel kiegyenlítettebb a mezőnyjáték, mint az első félidőben, de még mindig veszélyesebb a Szolnok.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

43'

Tisza Kálmán kapott forintos labdát, amit eltolt a kapus mellett, aki megfogta kissé a lábát, de a várt büntető helyett kifelé jött szabadrúgás, Tisza pedig sárgát kapott. Erősen vitatható jelenettel zárult az első játékrész.

41'

Németh Ádám adott középre, de Annus egy kicsit tévesztett. Szép fejes volt.

34'

Nagy helyzet ismét, de egy sárga árán megállították Kunt. Kiss kapta a lapot, jöhetett a szabad. Ezt Szabó lőtte a sorfalba (2x) a blokkról Annushoz került, aki köszönte és gólt lőtt. 2-0

31'

Vendég helyzet, szép fejes, de még szebb védés. Az ellentámadásból újabb veszélyes szolnoki kontra, de nem változott az eredmény.

28'

Annus durrantott a kapu fölé.

15'

Vezet a csapatunk! Földi olyat tekert 18-ról, amit sokáig nem felejtünk itt a Tiszaligetben.

15'

Kun csinált szemtelen cselt és pazarul szolgálta ki Földit, de ígéretes helyzetben nem találta el a labdát.

9'

Horgosi elé került a labda egy beadást követően, de védőnk lövése nem talált kaput.

5'

Szép támadást vezetett a Szolnok. Földi remekül futott el a jobbon, majd beadott, de a túloldalon Kun is a beadást választotta amit Annus a kapu mellé fejelt, igaz nem sokkal.

3'

Ápolás a vendégeknél, de gyors gyógyulás az eredmény.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

Mérkőzésünk 15 perc csúszással kezdődik, mivel a vendégek busza útközben meghibásodott és késéssel érkeztek.

0'

Csapatunk tiszta fehér szerelésben, az alábbi összeállításban lép pályára: Molnár-Farkas - Németh, Papp, Horgosi, Szabó - Tisza, Karacs - Annus, Földi, Kun - Simon A.

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a 9. fordulóban a Debreceni EAC csapatát látjuk vendégül.