Online: Soroksár SC – Szolnoki MÁV FC 0-1

Soroksár: Kovács D. – Silye, Dvorschák, Gyömbér, Valencsik – Derekas, Tamási – Albert, Huszák, Lakatos – Orosz. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Szolnok: Hrabina – Molnár, Horgosi, Papp, Földi – Tóth B. – Jasarevic, Farkas, Kenderes, Tóth L. – Olasz. Vezetőedző: Balogh Pál.

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat!

Kezdődik a mérkőzés.

1. perc: Már az első percben nagy lövést produkált Tóth László, jó 20 méterről, bravúrral védett a “hazai” kapus.

9. perc: A Soroksár egy távoli lövéssel veszélyeztetett, de jócskán elkerülte a kapunkat a labda. Az első 10 percben jobbára előreívelésekkel próbálkoztak, ezt szakították meg ezzel a kísérlettel.

10. perc: Papp Szilárd fejelt a soroksári kapu fölé néhány centiméterrel. Nagy lehetőség volt.

14. perc: Egy jobb oldali beadást követően a kapunk mellé perdített a soroksári játékos, több méterrel elkerülte a játékszer a kapunkat.

20. perc: A játékot inkább a Soroksár irányítja, több alkalommal jutottak el a kapunk elé, legutóbb a 20. percben volt egy hatalmas lehetőségük, de az alapvonalról visszaadott labda a másod vonalhoz nem jutott el, illetve Horgosi olvasva a játékot szépen tisztázott amiből Jasarevic megindult, de az ígéretes kontrát a félpályánál megállították.

21. perc: Hrabinának vérzett az orra, amég ápolták a bíró elrendelte az ivószünetet.

29. perc: Vezet a Szolnok. Vagy mégsem. Papp Szilárd belsőzte be a soroksári kapuba egy szabadrúgást követően a labdát, de a partjelző lest jelzett, így sajnos maradt a 0-0.

35. perc: Két soroksári játékos összehozott egy szép passzt Olasznak, aki túl hosszan szöktette magát a sikeres cselt követően, így a kivetődő kapus megszerezte a labdát.

A következő percben Kenderes lőtt kapura szép adogatásokat követően, de a blokkról szögletre ment ki a labda.

38. perc: Esés közben próbálkozott kapura lövéssel a “hazai” játékos, de több métert tévesztett.

40. perc: Jasarevic fejelt ígéretes helyzetben, de nem talált kaput.

42. perc: Remek kontrát vezettünk, de Tóth László lövése elkerülte a kaput.

43. perc: Rezgett a kapufánk, de megúsztuk a gólt egy kipattanó labdát követően, az ismétlésnél pedig Hrabina hárított.

2 perc lesz a hosszabbítás.

Vége az első félidőnek,0-0 az állás.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

48. perc: Lakatos kapta a mérkőzés első sárga lapos figyelmeztetését.

52. perc: Földit rúgták le, ígéretes helyről jár a szabadrúgás, de a sorfalban elhalt a lövés. A lepattanóért vívott harcban pedig Földi Marcell kapott sárgát.

56. perc: Óriási helyzetet puskázott el a Soroksár, egy félpályánál eladott labdából vezették a támadást a kapunkra, de a végén a kapunk mellé tekertek.

60. perc: Olasz szöktette Tóth Lászlót, de támadónkat a nyakánál fogva lerántották, járt a sárga Dvorsáknak. A gyorsan elvégzett szabadrúgásból Kenderes veszélyeztetett, szépen védett a soroksári hálóőr.

63. perc: Kerekes is sárgát kapott.

70. perc: Az utóbbi 10 perc termése egy soroksári sárga és csere. Most cserél a Szolnok is.

73. perc: Jasarevic lőtt egy szöglet után kapura, nagyot védett a soroksári kapus.

75. perc: Letámadott a Szolnok és Kenderes lövésével végződött az akció.

79. perc: Gera Dávid érkezett Tamási helyére.

81. perc: Katona érkezett csapatunkba Jasarevic helyére.

84. perc:Lakatos is elhagyta a pályát egy soroksári csere alkalmával.

86. perc: Ismét cserélt a csapatunk. Berdó Péter érkezett Farkas Aurél helyére.

89. perc: Egy rafinált szabadrúgás kombinációt követően megszereztük a vezetést. 1-0!

90. perc: 4 perc a hosszabbítás. Közben Kenderes sárgát kapott.

94. perc: Vége a mérkőzésnek. Fontos győzelmet arattunk. Értékes 3 pontot szerzett a csapatunk.