Vége a mérkőzésnek. 0-0. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

92'

Utolsó pillanatban még beáll Baracskai Roland Komáromi György helyére.

90'

2 perc lesz a ráadás.

84'

Molnár Rajmund próbálkozott egy kapura lövéssel, de nem célzott elég pontosan. Hegedüsnek nem kellett védenie.

80'

Az utóbbi néhány percben ismét kezdi magához venni az irányítást a hazai csapat.

77'

Ismét cserélt a Szolnok. Kurdics fejezte be mára a játékot, helyére érkezett Csörgő Raul, csapatunk új játékosa.

76'

Mészáros- Derekas csere a vendégeknél.

72'

Meleg pillanatok zajlottak a kapunk előtt. Előbb Molnár Rajmund lövése csak a blokkról csorgott mellé, majd a szögletből Vaskó Tamás fejese pattogott el a hosszú kapufa mellett.

70'

Hleba is sárgát kapott. Egy veszélyes támadást állított meg, de csak ilyen áron tudta ezt megtenni.

67'

Ismét kettős csere a Szolnoknál. Szekszárdi és Tóth László le- Tömösvári és Sipos be.

62'

Szép támadás, de a végére elfogyott az ötlet, de egy szabadrúgás azért összejött belőle. A labda mögé Hleba állt, de lövése mégha kevéssel is, de elkerülte a csákvári kaput.

56'

Kettős csere mind a két oldalon. Előbb a vendégek hajtották végre: Elhagyta a pályát Tamás Nándor és Kártik Bálint, helyeikre érkeztek Makrai és Torvund. A szolnoki oldalon pedig Földi és Irmes le- Tisza és Busa be.

54'

Sárga Szabó Alexnek.

47'

Eladott labda, de Szabó Alex az utolsó pillanatban szerelni tudott.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik csapatban sem.

45'

Vége az első játékrésznek. 0-0

45'

Nincs hosszabbítás.

44'

Ismét egy sárga lap. Ezúttal Komáromi kapta, aki csúnyán rátartott Földi lábára.

40'

Villan az első sárga. Vaskó takarította el az éppen megiramodó Tóth Lacit.

38'

Papp Szilárd tisztázott az utolsó pillanatban Vaskó Tamás elől, aki a szolnoki kapu elé keveredett.

34'

Mészáros Dávid zárt le egy vendég támadást egy igencsak felejthető lövéssel.

30'

Lakatos Csaba került a vendég kapu elé egy szabadrúgást követően, de a 10 méterről eleresztett lövése a kapufa mellett csorgott ki a pályáról.

28'

Végre valami szép jelenet. Az előző fordulóban szép találatot szerző Hleba Tamás próbálkozott lövéssal jó 20 méterről, de Auerbach kapus kiütötte nagy bravúrral a labdát.

23'

Szép akció volt, Kurdics remek csellel tudta becsapni védőjét, de lövése már erőtlen volt, így könnyedén tisztázták a védők az alapvonalon túlra. Az ezt követő szögletből nem alakult semmilyen veszély. Jobban mondva semmi nem alakult ki belőle.

16'

Már a második olyan szituáció, amikor egy szolnoki bedobásból a vendégek profitálnak, de egyelőre komoly baj még nem lett belőle.

12'

Földi Marcell indult be az üres területre, de a Szabó Alextól érkező labdát, már nem tudta pontosan középre adni.

11'

Egy bedobás utáni kavarodást követően Kurdics durrantott kapura, de a lövése levágódott a blokkról.

7'

Hegedüs szedett le biztos kézzel egy bal oldali beadást.

3'

A következő összeállításban kezdtük a mérkőzést: Hegedüs- Szekszárdi, Szabó, Kovács, Papp, Lakatos Cs.- Hleba, Földi- Kurdics, Irmes, Tóth L.

1'

Elkezdődött a mérkőzés, amieink indították útnak a labdát.

0'

Érkeznek a csapatok. A vendégek majd sárga, míg a mieink kék szerelésben játszanak.

0'

Nem kérdés, a mai mérkőzés 6 pontos...

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Csákvár csapata vendégeskedik az otthonunkban. Meleg nincs, de legalább száraz az idő, a szél viszont nem esik jól.