Új esemény történt!
92'

Összeugrott két játékos, Csörgő Raul és Nyíri kapott sárgát.

90'

4 perc lesz a hosszabbítás.

89'

Megint csak reklamálásért jön a sárga. Ezúttal Romanek János edzőnk és Kónya Márk kapta a lapokat.

86'

Csere a vendégeknél, Girsik érkezett Rácz helyére.

86'

Tóth Laci lőtt, de mellé.

85'

Megint hatalmas helyzet a Szolnok előtt, de néhány méterről senki sem tudott belekotorni a kapu előtt elguruló labdába.

83'

Csere a Szolnoknál. Irmes Dávidot váltotta Busa Bence.

78'

Kiegyenlítettek a vendégek. Vígh Ádám került a kapunk elé és szépen belsőzte be az elé kerülő labdát. A gól után Kovács Olivér kapott sárgát a kispadunkon reklamálásért. 1-1

75'

Remek szöglet variáció a mieinktől, Gohér második tekerése csak centikkel ment el a vendég kapu mellett.

74'

Csere a vendégeknél. Lőrincz Attila érkezett Tomás Lénárt helyére.

73'

Tömösvári elé került egy szöglet után a labda, aki lőtt, de fél méterrel tévesztett. A taps azonban neki is járt.

67'

Jól tekeredett be balról a dorogi szabadrúgás, de mindenki előtt el is ment, illetve Papp Szilárd védőnk terelte ki a biztonság kedvéért. A sarokrúgásból nem lett veszélyes szituáció.

65'

Ígéretes helyről járt a Szolnok szabadrúgás, de Gohér Gergő legalább 1,5 méterrel tévesztett.

62'

Hármas csere a vendégeknél. Tóth Barnabás, Szedlár Zoltán és Barna Gergő le, míg Oldal Tibor, Vígh Ádám és Hajdú Roland be.

61'

Mekkora helyzet maradt ki! Tömösvári remekül indult meg, majd indította Tóth Lacit, de a szolnoki támadó kapu fölé durrantott. Óriási lehetőség maradt kihasználatlanul.

52'

Gohér ereszt meg egy bal külsős löketet, de mentettek a kapu elől a vendéhek, majd Sipos is cselt vet be és lő, de Mursits kapus ezúttal védeni tudott.

49'

Egyébként a büntetőt kiváltó eset vétkese, Berkó Ádám sárga lapot kapott, majd reklamálásért a vendégek vezetőedzője is, Fenyvesi László is.

48'

Egy kis ápolást követően Sipos Zoltán áll a labda mögé és... Biztosan értékesítette. Gól!!! 1-0 a Szolnoknak.

46'

Lakatos futja meg bátran a területet és.... csak szabálytalanul tudták megállítani, így büntetőhöz jutott a csapatunk.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere volt a szünetben a csapatunkban. Rokszin Ádámot váltotta Tóth László.

45'

Vége az első félidőnek. 0-0-ás állással vonulnak a csapatok a pihenőre.

45'

Nem lesz hosszabbítás az első félidő végén.

41'

Szép jelenetek a csapatunktól. Sipos remekül cselezett, Kónya szépen lőtt kapura, de Mursits biztos kézzel védett. Járt a taps a csapatnak.

38'

Barna Gergőnek készítették le a tizenhatosunk előterében a labdát, de a vendég játékosának lövése jócskán célt tévesztett.

35'

Hegedüs kérte számon a helyezkedést egy szabadrúgást követően játékostársaitól, de mindent tisztáztak.

30'

Szöglettel felérő szabadrúgást végzett el a Szolnok, de a jól tekeredő labda mindenkinek magas volt.

28'

Sokat ígérő támadást épített a csapatunk, de az utolsó passz pontatlanra sikerült.

25'

Lakatos István vállalkozott egy 20 méteres lövésre, de jócskán elkerülte a kaput a lövés, azonban a szurkolók ezt is tapssal jutalmazták.

21'

Előbb Mursits, majd Hegedüs Kapus is biztos kézzel húzott le egy- egy beadást.

19'

Tisza Kámán kapott egy kis csomagot, nem örült neki, lapot azonban nem kapott a vétkes.

14'

Tóth Barna mit hagyott ki?! Kapuval szemben fejelhetett, lábról indítva a mozdulatot, de még csak kaput sem talált. Egy pillanatra a Tiszaligeti Stadionban megfagyott a levegő.

8'

Busa fejelt bele egy jól érkező, bár kissé magas beadásba, de nem talált kaput.

8'

Berkó kapott szóbeli figyelmeztetést Móri játékvezetőtől.

7'

Oldalról érkező beadást szedett le biztos kézzel Hegedüs.

6'

Rövid időn belül ez már a második les állás a vendégeknél, amit jelez a partjelző, teljesen pontosan.

1'

A következő összeállításban kezdtük a mérkőzést: Hegedüs- Tömösvári, Papp, Szabó, Gohér- Kónya, Tisza- Rokszin, Sipos, Lakatos I.- Busa

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék- míg a vendégek fehér szerelében játszanak. A mieink indították útnak a labdát.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Dorog csapata vendégeskedik az otthonunkban. Az időjárás ma kifejezetten kellemes, futballra tökéletes. A szurkolók száma is szépen növekszik, pontos adattal később tudok szolgálni ezzel kapcsolatban.