2024. március 29. ( péntek )

2022.04.24. Szolnoki MÁV FC – TVE 1887

Új esemény történt!
93'

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk és tegyük hozzá rögtön, hogy megint. Ezzel a győzelemmel megint egy lépéssel közelebb került a csapatunk a hőnáhított célhoz. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

Próbálja a vendégek szögletzászlójánál tartani a labdát a Szolnok és tulajdonképpen teszi ezt sikeresen.

89'

Mindenki várja, hogy mennyi lesz majd a hosszabbítás... és megtudtuk. 2 perc mindössze.

82'

Érkezik az utolsó csere a vendégeknél. Kleisz Márk helyére érkezik a veterán, Rajczi Péter.

79'

A mérkőzés szempontjából nem kifejezetten fontos momentum, de Szabó Alex becsúszása olyan tapsra készteti a hazai publikumot, hogy mindenképpen jó ezt megírni.

76'

Kettős csere a csapatunkban. A gólszerző, Busa Bence és Kónya Márk jött le, helyeikre érkeztek Irmes és Hleba.

72'

A mérkőzés jelen szakaszában sok, apró hibával játszik a csapatunk, reméljük végig bírják fizikálisan és konncentrációban is a mérkőzést.

64'

És megint csak egy vendég csere. Schuszter Roland helyére érkezett Daróczi Zoltán.

61'

Egymás után két veszélyes lehetőség a vendégek előtt. Előbb Szekszárdi a kapufáról lecsorgó labdát vágta ki, majd a következő támadásnál Birtalan fejesét védte remek reflex mozdulattal Hegedüs.

58'

És csere a Szolnoknál is megint. Gohér helyére érkezik Szabó Alex. Nagy tapsot kap rutinos játékosunk.

57'

Csere megint a vendégeknél. Nyári Patrik be- Rabatin Richárd le.

54'

Közben csere a Szolnoknál. Lakatos István helyére érkezett Tömösvári Bálint.

54'

Egerszegi kapott sárgát visszarántásért.

49'

Ezt megúsztuk... Hegedüs röviden belsőzött ki egy visszatett labdát, de az utolsó pillanatokban Birtalant sikerült még szerelni Tóth Bence és Szekszárdi Tamás kettősének.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A vendégeknél kettős csere a szünetben. Horváth Olivér és Birtalan Botond érkezik a pályára Borvető Áron és Remili Mohamed helyére.

45'

Vége az első játékrésznek, félidőben: 1-0 a csapatunknak.

45'

Nem lesz hosszabbítás az első félidő végén.

42'

Szabadrúgás a kapunk előtt, de Egerszegi beadását könnyedén fogta meg Hegedüs.

40'

Földi Marcell jutott megint lövésig, de blokkolták a kísérletet.

33'

Kurdics lódult meg, majd vállalkozott lövésre 20 méterről, de jócskán elkerülte a kaput. A taps azonban járt neki a szép számú nézőseregtől. A mai mérkőzésen legalább 700-an követik a helyszínen figyelemmel az eseményeket.

26'

Góóól!!! Már percek óta a vendégek kapujánál zajlott a játék, amikor Sipos második szándékból beadott, amire Földi Marcell remekül érkezett és fejelte le a labdát, amit Busa végül néhány centiméterről beterelt a kapuba. Vezet a csapatunk. 1-0

23'

Mind a két kapunál egy- egy apró lehetőség. Előbb Busától egy beadás, amit simán fogott Balázs kapus, majd a kapunknál egy szabadrúgás következett, ami ugyan először a sorfalban csapódott le, de az ismétlés már embert talált, igaz nem tudták kapura irányítani a fejest.

15'

Lesen fogtak meg egy vendég támadást. Közben újra rákezdett az eső. A pályának jó, a nézőknek nem.

12'

Villan az első sárga. Földi Marcell kapta, valljuk meg jogosan, elkésett a belépője.

6'

A következő összeállításban kezdtük a mérkőzést: Hegedüs- Tisza, Szekszárdi, Tóth B., Gohér- Kónya, Földi- Kurdics, Sipos, Lakatos I.- Busa

5'

Remili fejezett be egy vendég kontrát lövéssel, de Hegedüs is biztos kézzel fogta a labdát.

4'

Hegedüs jött ki a kapujából, de nem mert vetődni nehogy büntető legyen belőle, így kissé kurtán véde a kaput, majd a kitett labdát betekerte a kerület, de Tóth Bence tisztázott.

2'

Kurdics már tesztelte is a vendég hálóőrt, de Balázs József biztos kézzel fogta a lövést.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

Csapatunk kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak. Máris kezdődik a mérkőzés. A vendégek indítják útnak majd a labdát.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a TVE 1887 csapata vendégeskedik az otthonunkban. Az időjárás ma kifejezetten kellemes, futballra tökéletes.