2024. április 17. ( szerda )

2022.04.10. Szolnoki MÁV FC – Nyíregyháza Spartacus FC

Új esemény történt!
93'

Letelt a beígért 3 perces hosszabbítás. Vége a mérkőzésnek. Régóta várt győzelmet ünnepelhetünk itt Szolnokon. Újra lehet bízni... Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

86'

Beállt még a csapatba Tóth Bence is Lakatos István helyére.

84'

Kónya Márk beállt a csapatunkba, Hleba Tamást váltotta.

82'

Vendég csere. Godwords be- Szabó le.

79'

Büntető a Nyíregyházának. Novák Csanád harcolta ki. Ennek még tavaly örült volna a hazai publikum, ma nem... A labda mögé Zamostny állt és... bár Hegedüs a másik oldalra vetődött, de kaput sem talált a vendégek 7 számú játékosa. Maradt az 1-0.

75'

Kettős csere megint a vendégeknél. Vass Patrik és Kovács Ádám le- Paku Roland és Hamed Yasin be.

75'

Gól!!! Óriási csődület a vendég kapu előtt és szinte kinyomozhatatlan, hogy kiről pattant be a labda, de vezet a Szolnok. 1-0

73'

Kavarodás a szolnoki kapu előtt, de Kovács Olivér ellentmondást nem tűrően kivágta a labdát.

70'

Kovács Olivér sokadik tanári mozdulata a mérkőzés során, remekül szerelt a szolnoki játékos.

68'

Az utóbbi percekben megélénkült a mérkőzés, mind a két csapat rákapcsolt.

66'

Csere a Szolnoknál. Irmes Dávidot váltotta Busa Bence.

61'

Kettős csere a vendégeknél. Gresó és Novák Csanád be- Pócsik és Andrei- Robert le.

60'

Mekkora lehetőség(ek). Előbb egy ígéretes beadás, aminél Fejér kapus leütközött egy szolnoki játékost, majd Hleba elé került a labda, aki lőtt, de elakadt a kísérlez, majd Irmeshez került a a játékszer, aki szintén lőtt, de néhány cm-t tévesztett.

59'

Szekszárdi blokkolt egy hatalmasat. Nagy mentés volt a szolnoki játékostól.

55'

Felpattanó labda, de Hegedüs biztos kézzel fogta azt.

53'

Zamostny engedett el egy lövést, de jócskán tévesztett a Nyíregyháza játékosa.

50'

Kemény mezőny munka továbbra is... de talán most... sem lett semmi. Szépen indult pedig Irmes, de megállították az alapvonalhoz közelítve.

46'

Folytatódik a mérkőzés, csere nem volt egyik oldalon sem.

45'

Vége az első játékrésznek, félidőben: 0-0-ás eredménnyel vonulnak szünetre a csapatok.

45'

Nem lesz hosszabbítás az első félidő végén.

43'

Szépen lassan le is csordogál az első játékrész.

35'

Az utóbbi percekben megint a szolnoki térfélen folyik a játék. Eddig megúszta nagyobb baj nélkül csapatunk ezt a periódust is és esetenként szépen épít támadásokat is.

29'

Küzdelmes mérkőzés, kevés helyzettel. Most éppen egy Gohér által berúgott szöglet szállt el teljesen veszélytelenül a vendég kapu előtt.

23'

Villant az első sárga a meccsen. Irmes Dávid gyűjtötte be Gengeleczki felrúgásáért.

20'

Közben hol szakad az eső, hol meg süt a nap. Igazi tavaszi, bolondos időjárás van.

16'

Földi került a kapuval szembe, de a lövését blokkolták. Ez is lehetőség volt a javából.

14'

Szép akciót vezetett a Szolnok. Lakatos kapott remek labdát, amit le is vitt majdnem az alapvonalig majd beadta és a labdára jól érkező Sipos perdítette el a kapus mellett, de a kapufa a vendégekkel volt.

7'

Mostanra tudott a Szolnok kijönni a kezdeti letámadásból. a hangulat nem rossz, köszönhető a vendég szurkolóknak elsősorban. Mintegy 350 néző követi élőben a mai mérkőzést.

4'

A vendégek kezdték agilisabban a mérkőzést, sorjáznak a beadások eddig kevés eredménnyel.

2'

A következő összeállításban kezdtük a mérkőzést: Hegedüs- Szekszárdi, Kovács, Szabó, Gohér- Hleba, Földi- Kurdics, Sipos, Lakatos I.- Irmes

1'

A vendégek indították útnak a labdát.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

Csapatunk kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Nyíregyháza csapata vendégeskedik az otthonunkban. Az időjárás nem is tragikus, de elég hűvös van.