2024. március 28. ( csütörtök )

2022.02.13. Szolnoki MÁV FC – F.C. Ajka

Új esemény történt!
90'+ 4

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Hosszú, negatív szériát zárt ma le a Szolnok. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+1'

Kenderes Zoltán is kap egy sárgát.

90'

4 perc lesz a hosszabbítás.

90'

Tóth László is kap egy sárgát, majd cserél a Szolnok. Szekszárdi érkezett Busa Bence helyére.

87'

Közben villant a sárga a vendég kispadra, de hogy ki kapta azt nem tudnám megmondani.

84'

Büntető! Tóth Lacinak akasztották össze a bokáját, jöhetett a tizi. A labda mögé a sértett állt, de Horváth Dániel, a vendégek kapusa védte azt, így meccsben tartotta az Ajkát.

82'

Tömösvári Bálint is a csere sorsára jut, Hleba Tamás válltja.

79'

Dragóner lőtt el egy ígéretes helyről járó vendég szabadrúgást, de kapu mellett ment el a labda.

74'

Kiállítás a vendégeknél. Lehoczky kapta meg második sárgáját, amivel mehetett zuhanyozni.

72'

Kettős csere a vendégeknél is. Csemer és Orosz le- Présinger és Vizler be.

71'

Kettős csere a csapatunkban. Lakatos Csaba és Sipos Zoltán be- Tóth Bence és Irmes Dávid le.

67'

Szarka előtt pattogott a labda, de már érdemben nem tudott mit kezdeni vele, kiment a labda.

66'

Cseréltek a vendégek. Dragóner be- Csizmadia Zoltán le.

65'

Szarka fejelt a kapunkra, de nem volt benne elég erő. Hegedüs biztos kézzel fogta a labdát.

61'

Villan a sárga Tar Zsoltnak. Ezt követően Szarka reklamál, így ő is begyűjt egyet.

57'

Tóth Laci kaparta ki a gesztenyét, de Tisza Kálmán lövése már célttévesztett. Szép jelenet volt.

53'

Földi Marcell kapott sárgát a félpáyánál elkövetett szabálytalankodásért.

48'

Gólll!!! Papp Szilárd fejelt a vendég kapuba egy szöglettel felérő szabadrúgást. 1-0

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45'

Vége az első játékrésznek, félidőben: 0-0

37'

Szabó Alex remekül lőtt kapura egy szögletből elépattant labdát, de kísérlete a keresztlécet érte csak. A jelenet és helyzetfelismerés mindenesetre szép volt.

34'

Orosz Márk vállalt egy szabadrúgást magára, de jócskán tévesztett. A hazai szurkolók biztatták az ilyes fajta folytatásra.

28'

Gól, de mégsem. Szarka fejelt a kapunkba egy szabadrúgást követően, de jelzett egyből a ppartjelző, hogy érvénytelen a találat. Les miatt érvénytelenítették a gólt.

27'

Nagy védés a szolnoki hálóőrtől. Közelről jött a fejes, de Hegedüs Lajos a helyén volt.

19'

És jött is a sárga. Lehoczky Roland kapta így a mérkőzés első sárgáját.

16'

Lehoczky kapott utolsó utáni, szóbeli figyelmeztetést egy szabálytalan becsúszásért.

10'

Eddig komolyabb helyzet nélkül telt el az első 10 perc, de gyűrik egymást a csapatok becsülettel.

2'

Hanyecz Bence a mérkőzés játékvezetője. A kispadunkon ezúttal Horváth Csaba vezeti a csapatot.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Első tavaszi pontjaink megszerzéséért játszunk ma. Nézzük az összeállításunkat: Hegedüs- Szabó, Kovács, Papp, Tóth B.- Tömösvári, Tisza, Földi- Busa, Irmes, Tóth L.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Ajka csapata vendégeskedik az otthonunkban. Meleg nincs, de legalább száraz az idő.