2024. április 25. ( csütörtök )

2022.01.30. Szolnoki MÁV FC – BSC 1924

Új esemény történt!
90'+ 4

Sajnos a hosszabbítás perceiben nem tudtunk a vendég kapu előtt igazán nagy helyzetet kialakítani, így az egyenlítés sem sikerült. Vereséggel indította a MÁV FC a 2022-es tavaszi rajtot. Köszönöm Figyelmüket!

90'

4 perc lesz a hosszabbítás.

87'

Halácsi sárga a vendégeknél, majd kettős csere is. Az imént sárgát kapó Halácsi és Winkler le- Kapronczai és Molnár be.

86'

Tizenegyes gyanús szituáció, de nem hogy nem kapunk büntetőt, Tóth László kap sárgát reklamálásért.

78'

Csere a Budaörsnél. Balázs Zsolt le- Horváth Barnabás be.

75'

Kurdics érkezett Lakatos Csaba helyére, mindegyik cserelehetőségét kihasználta a Szolnok.

71'

Zsidai Csinált nagy butaságot, amikor sárgával a birtokában elrúgta a labdát sípszó után, így villant a második sárga és jött a piros. 20 perce maradt a MÁV-nak, hogy kihasználja az emberelőnyt.

70'

Kovács Olivér kapott sárgát reklamálásért.

66'

Veszélyesen szállt el a labda a kapunk előtt, de nem lett belőle helyzet. Ezt követően cseréltek a vendégek is. Vankó Imre helyére érkezett Csillag Dominik.

65'

Kettős csere a csapatunknál. Tömösvári és Lakatos István be- Busa Bence és Földi Marcell le.

62'

Vankó is kapott egy sárga kártyát.

60'

Hleba Tamás kapott sárgát.

54'

Érzékeny veszteség a Szolnoknak. Rokszint le kellett cserélni, Hleba Tamás, új szerzeményünk érkezik sérült játékosunk helyére.

52'

Most érezhetően megpróbálja a csapatunk átvenni a mérkőzés irányítását, bár nagy gólhelyzet még nem alakult ki.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere volt a csapatunkban. Tóth László váltja Sipost.

45'+1

Vége az első félidőnek, sajnos vendég vezetéssel mehetnek a csapatok pihenőre.

45'

Közben ismét egy szabadrúgás a csapatunknak. Reklamálásért kapott sárgát Tányéros. A megítélt szabadrúgásból pedig majdnem gólt szerzett a Szolnok. A betekert labdát Lakatos fejelte fölé a kapu torkából, igaz szorongatták rendesen.

44'

Mindjárt vége az első játékrésznek. 1 perc lesz a ráadás.

39'

Ezúttal Vankó küldött a kapunkra egy szabadrúgást, de Hegedüs biztos kézzel fogta.

33'

Tóth Keve egymás után két becsúszást vállalt, mindkettőt szabálytalanul. A második után villant a sárga.

32'

Ígéretes helyről jár nekünk a szabadrúgás... de sajnos nem tudtuk jól kihasználni a lehetőséget.

29'

Rokszin tekert egy szabadrúgást kapura, nagyot védett Slakta kapus.

26'

Winkler András kapott sárgát egy kemény becsúszásért.

25'

A gól óta egyik kapu sem forgott veszélyben.

19'

Közben restanciámat pótolva leírom a vendégek gólszerzőjének nevét: Sajbán Miklós.

18'

Közben egy kemény belépő, villan is a sárga Zsidainak, aki rendesen lerúgta Lakatos Csabát.

13'

Megszerezte a vezetést a vendég csapat. Már harmadik alkalommal jött be a szabadrúgás oldalról a mérkőzés kezdete óta és sajnos a mindenki feje felett elszálló labda a kapunkba hullott. 0-1

10'

Az első 10 perc nem sok izgalmat tartogatott. Érezhetően a csapatok a biztonságra mennek, nem beszélve a nagy szélről, ami nehezíti a játékot.

2'

És mint nyílván jól tudják olvasóink, ezúttal már Romanek János irányításával játszik a Szolnoki MÁV FC.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

A kezdőcsapatunkban két új szerzeményünk is szerepel, lássuk az összeállítást: Hegedüs- Szabó, Papp, Kovács, Tóth B., Lakatos- Tisza, Földi, Rokszin- Sipos, Busa

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Budaörs csapata vendégeskedik az otthonunkban. Meleg nincs, iszonyat szél van, de legalább száraz az idő.