2024. április 26. ( péntek )

2021.02.06. Szolnoki MÁV FC – Debreceni VSC

Új esemény történt!
90'+5

Tulajdonképpen komoly lehetőség nélkül pergett le a hosszabbítás. A forduló legnagyobb meglepetése biztosan ezen anpalyan történt. Szolnoki MÁV FC- Debreceni VSC 2-1! Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

5 perc lesz a ráadás.

87'

Kurdics- Kotula- csere. Már nem sok van a mérkőzésből. Nézzük, mennyi lesz a hosszabbítás.

81'

Kurdics lőtt, Gróf pedig vereségek meccsben tartotta a vendég reményeket a pontszerzésre.

80'

Kinyik Ákos szabálytalankodott. Megkapta a minimum jogos sárgát. Csábi mester viszont a kérdésére , miszerint miért nem piros lapot kapott a Loki játékosa, nem választ hanem második sárgát kapott, így ismét a kiállítás sorsára jutott vezetőedzőnk.

80'

Csere a vendégeknél. Pintér Ádám be, Baráth Péter most le. Bévárdi Zsombor volt, aki a szünet után nem folytatta a meccset.

77'

Haris lövés, Molnár- Farkas védés. Nagyot fogott kapusunk.

69'

Rokszinnak is felmutatták a sárgát.

67'

Állja a sarat a Szolnok. Nem talál rajta fogást a vendég csapat. Közben az új szerzemény, Lakatos István érkezett Szabó Balázs helyére.

59'

Büntetőhöz jut a Debrecen. Bódi Ádám áll a labda mögé... és gól. Szépített a Loki. 2-1

58'

Haris Attila kapott sárgát.

56'

Csirmaz nem tudja folytatni a találkozót. Tajti Balázs váltotta.

53'

Ferenczi lő hatalmas kapufát. Az eredmény nem változott, de érezhetően nyomást akár gyakorolni a Debrecen a csapatra.

52'

Csirmaz kért ápolást, de tudja folytatni a meccset.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Kettős csere volt a vendégeknél. A szajoli származású Haris és Sós érkezett a Lokiba. Baráth és Tischler nem folytatta a játékot.

45'

Egy komoly technikai hiba után, de folytatjuk szöveges tudósításunkat. Vége az első félidőnek. 2 gólos előnnyel vonulhat a csapatunk szünetre.