Villant a sárga Csábi József vezetőedzőnek is.

40'

Bárdos kapott sárga lapos figyelmeztetést.

36'

Góóól! Tisza Kálmán növelte az előnyünket. Ez idáig megérdemelt vezetést alakított ki csapatunk. 2-0

25'

Góóól! Vezet a csapatunk. Rokszin Ádám vezette a kapu felé a labdát és bátran lőtt. Eredménye egy találat. Ugyan kissé megpattant a lövés, de a gól az gól. 1-0

24'

Szécsi lőtt a szolnoki kapu mellé. Szépen került helyzetbe a támadó.

11'

Villant az első sárga. Kovács Olivér kapta. A megítélt szabadrúgást Dzsudzsák küldte kapura, de szögletre mentettek a sorfalból.

10'

Micsoda pillanatok! Gróf kipasszolta Kurdicsnak, aki néhány méter labdavezetést követően kapura lőtt, de Gróf védeni tudott, majd a kipattanót Rokszin- lőtte, de szintén hárított a hálóőr és a végén Szabóról került a kapu fölé. Óriási lehetőségek maradtak kihasználatlanul.

3'

Jól tekert a kapu elé 25-ről Dzsudzsák, de biztosan takarított a hátsó alakzatunk.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

Érkeznek a csapatok a pályára. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak a mai napon.

0'

Tisztelettel köszöntöm kedves olvasóinkat! A mai napon a DVSC vendégeskedik otthonunkban. A bombaerős kerettel érkező vendégek és fiaink is a bemelegítés végén járnak. Addig is nézzük a kezdő csapatunk összeállítását: Molnár- Farkas- Csirmaz, Horgosi, Kovács, Tamás, Bárdos- Rokszin, Tisza, Kónya- Szabó, Kurdics