2024. április 26. ( péntek )

2020.12.13. Szolnoki MÁV FC – Szombathelyi Haladás

Új esemény történt!
90'+5

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Remek helyen telelünk a tabellán. Köszönöm megtisztelő figyelmüket! Jó egészséget kívánok a Szolnoki MÁV FC nevében és boldog karácsonyt!

90'+2

Kovács Olivér gólt fejelt! A sors esélyt adott játékosunknak és Ő élni tudott vele. 2-0.

90'

5 perc lesz a ráadás. Közben érkezik a pályára Horgosi Donát is. Szabó Balázst váltja.

86'

Molnár-Farkas fogott meg biztos kézzel egy jobb oldali szabadrúgást. Ez ismét hatalmas lehetőség volt a vendégek előtt de kapusunk remekelt.

85'

Érkezik a csapatunkba Berdó Péter is.

82'

Mit fogott Molnár- Farkas. Nagyon nagy lehetőség volt a vendégek előtt, de kapusunk nagyot mentett.

80'

Mekkora lehetőség maradt kihasználatlan. Csirmaz hozott össze egy büntetőt, amit Kovács Olivér sajnos kihagyott, illetve Rózsa védett, majd a kipattanót is fogta. Ezzel erősen meccsben tartva csapatát.

73'

Csere a Szolnoknál is. Tóth Benjamin érkezett Kurdics Levente helyére.

68'

Közben harmadik cseréjét is kihasználja a vendég alakulat. Eddig elhagyták a pályát: Farkas, Doktorics és Kállai. Őket váltották: Tóth Barna, Tóth Milán és Szalay Szabolcs.

56'

Vezet a csapatunk! Kissé tisztázatlan, hogy öngól vagy Tisza a szerzője, bár a helyszínen először Szekszárdi neve lett beolvasva gólszerzőként. Lényeg a lényeg, hogy 1-0 a csapatunknak.

55'

Nem sokon múlott, egy szöglettel felérő szabadrúgás csak cm- ekkel kerülte a vendég kaput.

54'

Csirmaz kínált meg egy szögletből kipattant labdát, de inkább felszabadítás lett belőle.

50'

Közben egy tartozásom szeretném egyenlíteni az olvasóink felé. Csirmaz István kapott sárgát még az első félidő lefújása előtt.

47'

Szekszárdi állított meg egy veszélyesen kibontakozó szombathelyi kontrát.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik csapatban sem.

45+ 2'

Vége az első játékrésznek. 0-0-ás eredménnyel mehetnek a csapatok a szünetre.

45'

2 perc lesz a ráadás.

39'

Rokszint kellett ápolni, de néhány perc elteltével folytatni tudta a játékot.

30'

Rózsa bravúr! Mindjárt kettő egymás után. Előbb Tisza lőtt tizenhatról, amit oldalra gólt, majd a kipattanót Csirmaz lőtte közelről, de azt is védte. Maradt a a 0-0.

25'

Az utóbbi 10 percben jobbára a mezőnyben zajlott a játék, helyzet nem igen volt.

13'

Csirmaz és Doktorics ütközött, de szerencsére nincs sérülés egyik oldalon sem. Folytatódik a játék.

12'

Tamás László védekezett példaértékűen le egy vendég labdaszerzést. Jó az " öreg" a háznál.

10'

Kónya Márk lőtt kapásból kapura egy lepattanó labdát, de kísérlete inkább volt bátor, mint pontos.

6'

Molnár-Farkas fogott meg biztos kézzel egy jobb oldali beadást.

3'

Szabó Balázs került szorongatott helyzetbe a vendég tizenhatoson belül, de a passza az üresen álló Csirmazhoz már nem jutott el.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék, míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Lássuk az összeállítást: Molnár-Farkas- Csirmaz, Szekszárdi, Kovács, Tamás, Kotula- Kónya, Tisza, Rokszin- Szabó, Kurdics

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen Szombathely csapatát fogadjuk.