Szolnoki MÁV FC Induló   |    Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

2020.11.25. Szolnoki MÁV FC – Békéscsaba 1912 Előre

Új esemény történt!
90'+2

Vége a mérkőzésnek. Újabb egy ponttal gazdagodtunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

2 perc lesz a ráadás. Közben óriási helyzet a mieink előtt, de ez is kihasználatlan maradt.

86'

A Szolnok is cserélt egy újabbat. Rokszin Ádám helyére érkezett Tóth Benjamin.

83'

Cseréltek a vendégek ismételten. Paudits Patrikot váltotta Kovács Ádám Tibor.

77'

Berdó Péter helyére érkezett Szabó Balázs a csapatunkba.

72'

Novák Csanád kapott sárgát.

71'

Rokszin tekert kapura egy szép támadás végén, de a lövésébe az utolsó pillanatban bele tudtam még érni, így jöhetett egy újabb sarokrúgás.

70'

Egymás után kétszer is a frissen beállt, Pantovic lőtt a kapunkra. Előbb szemből, majd bal oldalról durrantott, de Molnár-Farkas a helyén volt.

64'

Ígéretes helyről járt szabadrúgás a Szolnoknak, de Rokszin kapura lövése méterekkel fölé szállt.

59'

Veszélyes kontra a vendégektől, de a visszazáró játékosaink hibára kényszerítették a 'csabaiakat.

57'

Cseréltek a vendégek. Pantovic Nikola érkezett Gránicz Patrik helyére.

55'

Előbb szabadrúgás, majd szöglet, de egyikből sem alakult ki komolyabb lehetőség.

52

Támadólag kezdi a MÁV FC a második játékrészt. Azonban idáig ez góllal nem párosult.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik csapatban sem.

45'

Vége az első játékrésznek. 0-0-ás eredménnyel mehetnek a csapatok a szünetre.

42'

Mekkora lehetőség! Egy szögletet követően az ide- oda fejelt labda egyszer csak Tamás László elé került, aki célzott és lőtt, de Uram védett. Maradt a 0-0.

35'

Szépen csordogál a mérkőzés. A vendégek nem kimondottan veszélyesek a szolnoki kapura, a mieink pedig rendre rossz döntéseket hoznak az utolsó passzoknál vagy éppen pontatlan a kapura lövés. Csak úgy, mint Kurdics kísérlete egy gyors támadásunknál.

30'

Kitl Miklós, a vendégek 6 számú játékosa kapott sárgát.

20'

Szép akció a Szolnoktól és Tisza lövés a végén, de az eredmény nem változott.

18'

Emelkedett a pulzusunk, amikor kapusunknak éppenhogy sikerült az őt zavaró és rárontó vendég játékos elől kirúgni a labdát.

14'

Berdó Péter kapott sárgát.

13'

Kovács Olivér szépen tekert kapura egy jobb oldali szabadrúgást, de Uram magabiztosan fogta azt meg.

10'

Az első 10 perc játéka nem maradt túl emlékezetes. Jobbára a mezőnyben küzdöttek a csapatok. A kapuk nem forogtak veszélyben.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék, míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen a Békéscsaba csapatát fogadjuk. Hiányzóból akad bőven a csapatunkban, de azért mutatom a kezdő tizenegyet: Molnár- Farkas - Csirmaz, Szekszárdi, Kovács, Tamás, Bárdos- Tisza, Berdó, Rokszin- Kurdics, Novák.