Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

93'+3

Kónya Márk kapott sárgát, ezzel csak az volt a baj, hogy a másodikat gyűjtötte be, így a kiállítás sorsára jutott. Ezen kívül is hozott még izgalmakat a ráadás, helyzet itt, helyzet ott, de a lényeg nem változott. A mai meccset a Szolnoki MÁV FC nyerte!

89'

3 perc lesz a ráadás.

83'

Beliczky- Csillag csere a Dorognál.

81'

Vezet a csapatunk! Kónya Márk szerezte meg a harmadik gólját a Szolnoknak. Megfordította a meccset a MÁV.

79'

Girsik Áron érkezett a Dorog csapatába, Beke Pétert váltotta.

77'

Óriási lehetőség volt a Szolnok előtt, de nem tudtak élni vele. Rokszin indította Csirmaz Istvánt, aki inkább beleszólt, mint lőtt, talán nem jól döntött, mivel senki nem érte el a labdát.

67'

Kotula Máté is pályára lép. Kurdics Levente helyére érkezett.

61'

Délczeg Gergely érkezett a pályára a vendégeknél. Tóth Barnabást váltotta.

58'

Egyenlített a csapatunk. Bárdos Bence fejelt gólt, egy remekbe szabott szabadrúgásból. 2-2.

52'

Keresztbe a kapunk előtt suhant el a labda, de senki nem érkezett bent a labdát várva. Ez volt Szolnok szerencséje.

51'

Kettős csere a csapatunkban: Rokszin és Csirmaz fel, Szabó és Tajti le.

49'

Ismét vezet a Dorog. Tóth Barnabás akasztott pazar gólt a szolnoki kapuba. 1-2

48'

Kónya Márk kapott sárga lapot. Nemes egyszerűséggel fellökte ellenfelét.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik csapatban sem.

45'

Nincs tovább. Vége az első játékrésznek. 1-1-es eredménnyel vonulnak a csapatok a szünetre.

44'

Szöglet a Dorog csapata előtt, de nem alakult ki különösebb lehetőség belőle.

36'

Szép támadás, amely Bárdos bedobásából indult, amit remekül sarkalt tovább Novák Kurdicshoz, akit egy kemény, de szabályos becsúszással állították meg.

29'

Molnár-Farkas védett egy remek szabadrúgást. Szép lövést és még szebb védést láthatott a publikum. A szabadrúgás előtt Kovács Olivér, csapatunk játékosa kapott sárgát. Ez a mérkőzés harmadik sárgája volt. A korábbiakban a vendégek két játékosa, Tomás Lénárt és Ryashko Mykhaylo kapott már lapot.

27'

Micsoda lehetőség! Letámadta Kurdics és Tajti az utolsó embert, aminek eredményeként Kurdics lőtt először kapura, majd a hatalmas védés után Tajti ismételt, de ő sem járt sikerrel. Maradt az 1-1.

26'

Bárdos Bence kapott szép labdát, amit játékosunk lelkesen rá is durrantott. Az életerős löket nem sokkal kerülte el a kaput.

23'

Büntető a Szolnoknak. Novák Csanádot rántották le a tizenhatoson belül. A sértett állt a labda mögé, aki nem hibázott. Egyenlített a csapatunk. 1-1

16'

Vezet a Dorog. Saját magunkat hoztuk nehéz helyzetbe, amikor eladtuk a labdát és Csillag Dárius büntetett. 0-1 a vendégeknek.

11'

Veszélyes szöglet előbb, majd az ismétlés utáni kavarodást Bárdos Bence távoli lökete zárta le. Jó lövés volt, amit Mursits kapus biztosan fogott.

7'

Tamás Lászlót figyelmeztette a játékvezető, mivel túl vehemensen reklamált. Lap még nincs.

3'

Az első les állás meg is volt a mérkőzésen, ez pedig a Dorog nevéhez fűződik.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék, míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Kezdőcsapatunk a következő módon alakult: Molnár-Farkas- Tajti, Horgosi, Kovács, Tamás, Bárdos- Tisza, Kónya, Kurdics- Szabó, Novák

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen a Dorog csapatát fogadjuk. A 11. fogadja a 14. helyen állott. Igazi háromesélyes meccs következik.