2024. április 19. ( péntek )

2020.09.27. Szolnoki MÁV FC – FC Ajka

Új esemény történt!
90'+4

Vége a mérkőzésnek. Iszonyatosan fontos 3 pontot gyűjtött a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

93'+3

Forrnak az indulatok. Előbb Csabi József sárgát, majd pirosat kapott, mert egy játékosával szemben elkövetett szabálytalanságot reklamált. Görgényi is kapott egy sárgát szövegelésért.

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Molnár-Farkas fogott meg biztos kézzel egy fejest. Nagy taps volt a jutalma.

83'

Góóól! Horgosi Donát érkezett remekül a középre tekert labdára és tanítani való mozdulattal fejelte azt az ajkai kapuba. 1-0.

80'

Nagy István érkezett harmadik csereként a vendégek csapatába.

79'

Horgosi kapott sárgát szövegelésért.

77'

Tóth Benjamin érkezett csapatunkba Tajti Balázs helyére.

76'

Nagy helyzet a csapatunk előtt, de Novák visszakanalazott labdáját tisztàztàk Kurdics elől. Maradt a 0-0.

74'

Kurdics veszített labdát, ám becsületére legyen mondva, addig ment amíg visszaszerezte azt.

70'

A frissen beállt Szekér kapott sárgát. Csak szabálytalanul tudta megállítani a hazai kontrát.

65'

Érkezik a pályára a vendégeknél Szekér Ádám. Zamostny Balázst váltotta.

62'

Veszélyes beadás Kónya Márk részéről, de Horváth Dániel magabiztosan mozdult ki a kapujából.

58'

Kettős csere a csapatunknál: Rokszin és Szabó le, Kurdics és Berdó be.

53'

Cserélnek a vendégek: Zsolnai Richárd váltotta Kenderes Zoltánt, csapatunk volt játékosát.

48'

Hatalmas védés Molnár- Farkas Tamás kapusunktól. Mindjárt kettő egymás után. Közeli fejest védett lábbal, majd egy lövést a hálóőrünk.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A mieink indították útnak a labdát. Csere nem volt egyik oldalon sem.

45'

Vége az első félidőnek. 0-0-ás állással mehetnek a szünetre a csapatok.

40'

Bárdos kapott sárga lapos figyelmeztetést.

38'

Tajti maradt lent, de nem állították meg a játékot. A vendégek még kapura is lőttek az akció végén, de Zamostny lökete jócskán elkerülte a kaput. Következett az ápolás. Tajti 1 perccel később vissza tudott állni a játékba.

34'

Továbbra is sok a pontatlan passz mind a két oldalon. Igazán lüktető játék nem tud emiatt kialakulni.

24'

Tajti nagyon pontatlanul fejelt társához és az eladott labdát csak kicsivel lőtték a kapunk mellé. A szerencse eddig a hazai csapattal van.

21'

Ígéretes támadás. Novák készítette le Rokszinnak, aki szépen szolgálta ki Tiszát, de játékosunk kifelé cselezett, így csak egy fáradt beadás lett az akcióból.

15'

Kissé pontatlan a csapatunk játéka, de a kezdeti vendég irányítást túléltük.

5'

Éppen csak, de elgurult a kapunk mellett egy lapos beadás. Mindenki csak nézte.

2'

Rögtön a mérkőzés elején egy ígéretes, de hosszú labda Novák felé, majd az ellentámadás eredményeként egy veszélyes fejes a kapunk mellé.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék, míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mai mérkőzést: Molnár- Farkas- Tajti, Szekszárdi, Horgosi, Tamás, Bárdos- Tisza, Kónya, Rokszin- Szabó, Novák

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon az Ajka csapatát fogadjuk. Szigorított egészségügyi protokollnak megfelelően, de foci meccs következik.