2024. április 25. ( csütörtök )

2020.09.13. Szolnoki MÁV FC – Szeged Csanád 2011

Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Sajnos vereséggel zárult a mai találkozó. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

90'

3 perc lesz a ráadás.

88'

Majdnem szépíteni tudtunk. Horgosi fejese a keresztlécen csattant, a kipattanót Tisza próbálta a kapuba költözni, de kísérlete a kapu mellett hagyta el a pályát.

82'

Gyors egymás után egy- egy sárga. Kovács Olivér és Jovanovic Alexander a büszke tulajdonosok.

79'

Kihasználta a harmadik cseréjét is a vendég gárda: Dobos Áron helyére érkezett Rózsahegyi Dominik.

76'

Takács Tamás volt jókor jó helyen. A tétovázó védelmünk nem tudta megállítani a felépülő szegedi támadást és kapusunk védése is szerencsétlenül Takács elé került, aki köszönte szépen és kihasználta kínálkozó lehetőséget. Ezzel már 0-2.

73'

Tisza lőtt kapura, de erő nélküli kísérlete csemege volt a szegedi kapusnak.

64'

Egymás után sok, apró jelenet. Horgosi és Mohl is sárgával gazdagodott két különböző szituáció után. Ezt követően Bárdos érkezett Tóth Benjamin helyére.

62'

Novák Csanád kapott remek beívelést Tóth Benjamintól, de a 10 méterről érkező fejes nem okozott gondot Varga kapusnak.

58'

Takács Tamás fejelt, szinte könnyelműen a kapunk mellé. Óriási helyzetet hagyott ki ezzel.

56'

Csere a csapatunknál: Kónya Márk helyére érkezett Szabó Balázs.

52'

És ismét kapusunk védett, ezúttal még nagyobb bravúrt bemutatva. A közelről érkező fejest lábbal védte Molnár-Farkas Tamás.

50'

Molnár-Farkas fogott meg biztos kézzel egy ötösről érkező fejest.

47'

Utolsó figyelmeztetést kapott csapatunk 5-ös számú játékosa, Horgosi Donát.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik csapatban sem.

45+ 1'

Vége az első félidőnek. A vendégek vonulnak előnnyel a szünetre.

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

43'

Vezet a Szeged. Egy lapos beadás pattant meg játékosunk, Kovács Olivér lábán. Kissé váratlanul, de előnyhöz jutott a vendég csapat.

35'

Mekkora helyzetek! Előbb Novák fejese, majd Rokszin lövése hozta el majdnem a várva várt vezető gólunkat, de Varga ezidáig szépen és magabiztosan végzi munkáját.

34'

Óriási szegedi helyzet. Dobos Áron perdített a kapunk mellé. Figyelmeztető másodpercek voltak.

30'

Az első fél óra jó iramú játékot hozott, több szolnoki lehetőséggel, de az eredmény továbbra is 0-0. Közben Grumic- kér cserét. Takács Tamás érkezik a helyére.

23'

Remek hangulatot teremt mind a két szurkoló csoport. Igazi futball hangulat van ma a Tiszaligeti Stadionban.

15'

Grumic- ot kellett ápolni, de visszatért a pályára.

8'

Tóth Benjamin kapott tapsot a szépszámú publikumtól egy bátor kapura lövést követően. A mai találkozón körülbelül 1500 néző kíséri figyelemmel a mérkőzést.

3'

Rokszin került máris helyzetbe, de játékosunk lövését védeni tudta Varga kapus.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék, míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mai mérkőzést: Molnár-Farkas- Csirmaz, Horgosi, Kovács, Tamás, Kotula- Tisza, Kónya, Tóth- Rokszin, Novák.