Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+1'

Két sárga gyors egymás után. Előbb Sigér majd Takács gyűjtötte be a lapokat.

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Molnár-Farkas fogott meg biztos kézzel egy jobb oldali beadást.

85'

Előbb Rezes kapott sárgát műesésért, majd cserélt a csapatunk. Berdó váltotta Szabó Balázst.

79'

Harmadik vendég csere: Rezes érkezett Székely helyére.

76'

Vezet a csapatunk! Bárdos adott be laposan, amire Novák érkezett és belsővel a kapuba gurított. 1-0

72'

Szabó Balázs lövése már tényleg nagyon közel volt a várva várt hazai találathoz, de Acsádi kapus hatalmasat védett. Fel is éledt a szolnoki publikum.

68'

Egymás után cserélt gyorsan mind a két csapat. Előbb nálunk állt be Bárdos Bence Földi Marcell helyére, majd a vendégeknél érkezett Urbin Péter Bíró Pétert váltva.

64'

Novák Csanád került helyzetbe, de Acsádi kapus szépen vetődött ki elé.

60

Villant a sárga Damásdi részére is. Késve érte el Csirmazt. Néhány másodperc múlva viszont nagyon közel állt a csapatunk a vezető gól megszerzéséhez. Előbb Kónya, majd Rokszin és Csirmaz lőtt kapura, de továbbra is 0-0 áll a kijelzőn. Kónya lökete igencsak tetszetős volt.

54'

Vendég csere: Damásdi Alex érkezett Burai Erik helyére.

53'

Szép támadás a csapatunktól, de az eredmény nem változott.

46'

Cserélt a szünetben a csapatunk: Kónya Márk váltotta Szekszárdi Tamást. Folytatódott a mérkőzés is.

45'

Vége az első félidőnek. 0-0-ás állással mehetnek a szünetre a csapatok.

40'

Csirmaz blokkolt az utolsó utáni pillanatban. Nagy mentés volt.

36'

Szekszárdi állított meg egy vendég kontrát, de szabálytalanul. Villant a sárga játékosunknak.

30'

Javarészt eseménytelenül telik a mérkőzés. Mire leírtam az előző mondatot egy veszélyes beadás érkezett a vendégektől, de Tamás László és Molnár- Farkas is rajta voltak a labdán.

21'

Földi Marcell a mérkőzés első sárgájának tulajdonosa.

18'

Székely próbálkozott egy emeléssel, de Molnár-Farkas menteni tudott. Idáig a nagyobb lehetőségek a DEAC előtt adódtak.

16'

A debreceni kispad büntetőt reklamált egy ütközés után, de a bíró továbbot intett.

14'

Tisza kapott szóbeli figyelmeztetést a játékvezetőtől. Lap még nincs.

8'

Bíró kapott ajándékba egy labdát, de lövése elkerülte kapunkat.

6'

Ígéretes beadás Csirmaztól, de Novák elől tisztáztak. Földi állította meg a kibontakozó vendég kontrát, igaz szabálytalanul.

4'

Szép támadást vezettünk, de Szabó Balázs beadását szögletre mentették a vendégek. A szöglet után Kotula lőtt kapura, de egyelőre ez nem okozott veszélyt.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mai mérkőzést: Molnár- Farkas- Csirmaz, Szekszárdi, Kovács, Tamás, Kotula- Rokszin, Tisza, Földi- Szabó, Novák

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai, hétközi fordulóban a DEAC csapata vendégeskedik stadionunkban.