Új esemény történt!
90'+2

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

2 perc lesz a ráadás.

88'

Közben egymás után két csere, Berdó Péter és Iván Milán érkezett a pályára. Szabó Balázs és Rokszin Ádám kapott nagy tapsot a csere alatt.

88'

3-1! Novák Csanád fejelt védhetetlenül a siófoki kapuba. 2 gólos már a csapatunk előnye.

80'

Gaàl Bálint a harmadik vendég csere. Tajthy Tamás helyére érkezett.

80'

Góóól! Tisza Kálmán góljával ismét nálunk az előny. 2-1

79'

Villant a sárga Csábi József vezetőedzőnek is.

76'

Felső léc. Nagyon közel volt a csapatunk a gólhoz.

73'

Szabó Balázs fejelte kapu mellé, azt amit nagyon nehéz volt. Maradt az eredmény.

70'

Földi helyére érkezett Tisza Kálmán csapatunkba.

65'

Szabó Balázs kapott lekészítést Rokszintól és szépen lőtt kapura. Hutvágner kapus nagyot védett.

55'

Novák Csanád küldött egy életerős löketet a kapura. Kaput nem talált, de próbálkozásnak jó volt. Ezt követően Rokszin tekert a kapu mellé és fölé. Nagy csalódást okozott a publikumnak.

49'

Ebben több volt. Ígéretes támadást vezetett csapatunk, de bátortalan véget ért a támadás.

46'

Cseréltek a vendégek a szünetben: Tömösvári Bálint és Hajnal Gergely érkezett a pályára. György Nico és Medgyesi Márk fejezte be a játékot mára. Közben folytatódott a mérkőzés.

45+ 1'

Vége az első félidőnek.

44'

Szekszárdi kapott sárgát szövegelésért. Ezt követően megtudtuk, hogy 1 perc lesz a ráadás.

41'

Sárga lapos figyelmeztetést kapott Medgyesi Márk.

38'

Nagy helyzet itt, Nagy helyzet ott. Először Molnár-Farkas fogott meg biztos kézzel egy veszélyes fejest, majd a siófoki kapu mellett ment el Szekszárdi közeli lövése.

31'

Egyenlített a Siófok. Kiss Balázs lopta le Csirmaz lábáról a labdát és néhány méter futás után kilőtte az alsó sarkot. 1-1

28'

Kónya Márk fejelt kapu mellé egy Csirmaz beadást. Szép jelenet volt ez is.

18'

Szép kontrát vezettünk. Kovács Olivér indította Szabót, aki Rokszinnak adta, majd Kotula lépett játékba, aki beadta a labdát amit Novák Csanád fejelt kapura. Gól ugyan nem született belőle, de tetszetős támadás volt.

15'

Kovács Olivér utolsó utáni figyelmeztetést kapott a játékvezetőtől belépője után.

10'

Az első 10 perc a Szolnok bátor támadójátékáról marad emlékezetes. A Siófok csapatát megkavarta a bekapott gól.

3'

Aki csak most érkezett meg bánhatja, ugyanis vezet a csapatunk! Védőnk, Tamás László fejelt a kapuba egy remek bedobás után. Nálunk az előny! 1-0

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

Molnár- Farkas- Csirmaz, Szekszárdi, Kovács, Tamás, Kotula- Rokszin, Kónya, Földi- Szabó, Novák

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Siófok vendégeskedik stadionunkban. Nézzük is milyen kezdő indítja a játékot csapatunknál: