Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

88'

Berdó mehet zuhanyozni. Rövid napot zárt játékosunk. Becsúszásért kapta a lapot.

86'

Mind a két csapat cserélt. A vendégeknél Vajda váltotta Molnárt, míg csapatunknál Berdó érkezett Tóth Benjamin helyére.

83'

Ismét Novák fejelt, de Hajagos védte a fejest. Ezúttal Csirmaztól érkezett a beadás.

80'

Kapronczai kapott sárgát.

75'

Ismét cserélt a csapatunk: Földi Marcell érkezett Horgosi Donát helyére.

73'

Ivószünet, de már folytatódik is a játék.

68'

Kovács Olivér is sárgát kapott. Nem hagyta szó nélkül az ellene elkövetett szabálytalanságot.

63'

Kotula fejezett be egy szép kontrát, de a rövid kapufa mellé sikerült a lövés. Sajnos nem figyelte, hogy belül Novák is kísérte a támadást. Talán a passz is opció lehetett volna.

61'

Cserélt a csapatunk: Kónya Márk érkezett Szabó Balázst váltva.

59'

Nagy Barnabás tesztelte kapusunkat, de Molnár- Farkas biztos kézzel fogta a 18 méterről érkező lövést.

56'

Kettős csere a vendégeknél: Törőcsik, Kovács Dávid le- Frőhlich, Kapronczai be.

50'

Ismét remekül élt együtt a játékkal a vendég hálóőr, Csirmaz elől tisztázott. Az ellentámadást lesen állították meg, majd egy perccel később Csirmaz megint tesztelte Hajagost, de néhány cm-rel tévesztett a 30 méteres bombánál.

48'

Mekkora bravúr! Hajagos tartotta meccsben a vendégeket egy óriási védéssel. Novák Csanád nagyon közel állt a duplázáshoz.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A vendégek indították a játékrészt. Csere nem volt egyik oldalon sem.

45'

Vége az első félidőnek. Előnnyel vonulhat szünetre a csapatunk.

41'

Vezet a csapatunk!!! Novák Csanád fejezte be a támadást kapufánál, majd az ebből következő szögletet - mivel a kapus is beleért- fejelte a kapuba. 1-0

35'

Két veszélyes vendég fejes a kapuknál, de mind a kettő les állás miatt füstbe ment.

31'

Egymás után két alkalommal is büntetőt reklamált a hazai publikum, de a játékvezető más véleményen volt.

30'

Jól kivehető, hogy a Szolnok próbálja irányítani a játékot, a vendégek pedig a kontrákra alapoznak.

23'

Ivószünet, mindenki rendezheti a sorokat.

17'

Véleményes döntést hozott a játékvezető, amikor Novák Csanád labdaszerzését lefújta a kapussal szemben.

15'

Kotula gurította vissza Szabónak a labdát, de blokkolták a lövést.

10'

Novák Csanádot kellett ápolni összefejelés miatt. Szerencsére semmi komoly. Vissza is tért a játékba.

7'

Kotulát fogtak meg lesen. Novák le is teremtette, mert neki viszont jó lett volna.

4'

Kovács Olivér fejelt ki egy veszélyes beadást ellentmondást nemtűrően.

3'

Bárdos kapott sárga lapos figyelmeztetést.

2'

Novák adott középre, de Szabó Balázs lövése lecsúszott.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas - Csirmaz, Horgosi, Kovács, Tamás, Bárdos- Tisza, Tóth- Szabó, Kotula, Novák

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! Új szezon, új tervek. 30 perc múlva kezdetét veszi az új szezon a Szolnoki MÁV FC-nél is.