2024. május 9. ( csütörtök )

2019.12.15. Szolnoki MÁV FC – Budafoki MTE

Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Sajnos vereséggel zárult a mai találkozó. Így is nagyot küzdöttek játékosaink.Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás. Közben cseréltek a vendégek. Szabó Máté helyére érkezett Farkas Bálint.

86'

Van még ott sárga... Csábi József vezetőedzőnek is kijutott belőle. Véleményes döntés. ( Ez is)

81'

Soltész kapott sárgát. Utána egyből a csere sorsára jutott. Helyére Micsinai Miklós érkezett.

78'

Bárdos elől mentettek az utolsó pillanatban. Óriási lehetőség volt.

74'

Ismételten cseréltünk. Annus érkezett Szabó Péter helyére. Egy biztos, csapatunk becsülettel küzd.

65'

Cseréltek a vendégek is. Horváth érkezett Vankó helyére.

63'

Bárdos Bence érkezett Tóth Benjamin helyére. Közben majdnem egyenlítettünk Kotula révén.

51'

Kapaszkodjanak meg! Tamás is megkapta a második sárgáját. Kettős emberhátrányban vagyunk.

50'

Horgosi Donát kapott sárga lapot. Sajnos ez már a második volt neki. A megítélt szabadrúgást Kovács Dávid tekerte be a kapunkba. Vezet a Budafok. 0-1.A gól után Tamás László kapott sárgát reklamálásért.

47'

Helyzet előttünk. Tóth Benjamin és Tisza hozta össze, de jócskán kapu fölé lőtt utóbbi.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A szünetben cserélt a csapatunk. Vólent érkezett Rokszin helyére.

45'

Vége az első félidőnek. 0-0-ás állással mehetnek a szünetre a csapatok.

43'

Többnyire a mezőnyben gyűrik egymást a csapatok. Talán a Szolnok próbálja inkább irányítani a mérkőzést.

35'

Horgosi Donát kapott sárga lapot.

32'

Oldalról érkezett a szabadrúgás a vendégektől, de a jól kanyarodó labdát Molnár-Farkas szépen leszedte.

31'

Micsoda meglátás! Tisza remekül ívelt át a túloldalra Csirmaznak, aki szépen átvette a labdát majd ballal lőtt. Néhány cm-t tévesztett csak játékosunk.

22'

Tisza mentett becsúszva. A szögletből nem alakult ki nagy veszély.

15'

Tisza Kálmán fejelt egy megcsúsztatott labdát kapura, de pont középre érkezett a játékszer. Póser kapus biztosan fogta a labdát.

12'

Khiesz Kornél lőtt kapunkra 35-ről, de jócskán elkerülte a kaput a kísérlet.

9'

Az első szögletet mi végezzük el. Tamás László próbálta a lecsorgó labdát kapura kotorni, de blokkolták.

2'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas - Csirmaz, Horgosi, Szabó R,Tamás, Kotula - Berdó, Tisza, Tóth- Szabó P, Rokszin

1'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Budafok vendégeskedik otthonunkban. Nézzük is az összeállításunkat az miközben elkezdődött a mérkőzés.