2024. április 19. ( péntek )

2019.11.24. Szolnoki MÁV FC – Nyíregyháza Spartacus FC

Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek. Sajnos vereséggel zárult a mai találkozó. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

90'

3 perc lesz a ráadás. Közben Szabó hibáját kihasználva indul a kapunk irányába Gyurján, de az emelését simán fogta Molnár.

86'

Ötvös sárgát kapott.

85'

Néhány perc eltéréssel cserélt kettőször a Nyíregyháza: Sinanovic, Hornyák le, Tóth Barna, Gyurján be.

83'

Kovács Olivér csak centiméterekkel tévesztett fejesével. Nem sokon múlott az egyenlítő találat.

75'

Közben egymás után két szituációban sárgát kaptak játékosaink. Előbb Szabó Richárd, majd Tisza Kálmán is.

73'

Földi előtt adódott hatalmas lehetőség, de a szép labdalevétel után a kapu mellé tüzelt.

72

Cseréltek a vendégek: Kártik helyére érkezett Ötvös. Nem nyerte el a tetszését Kartiknak a változtatás.

67'

Kettős csere a csapatunknál: Szabó Péter és Rokszin le, Csirmaz és Annus be.

59'

Egy meglehetősen szép kontra végén Hornyák koronázta meg a támadást egy góllal. Vezet a Nyíregyháza. 0-1

58'

Vólent fejelt kapura egy Rokszin beadást és csak Jova Levente bravúrján múlott, hogy nem lett gólt.

53'

Papp Szilárd kapott sárgát.

52'

Kártik tüzelt ismét a kapunkra, de ezúttal sem találta el.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Nem cserélt egyik csapat sem a szünetben.

45'

Egy utolsó szögletet szeretett volna elvégezni a Nyíregyháza, de a játékvezető, Kulcsár Katalin ezt már nem engedte. Vége az első játékrésznek. Döntetlen az állás a szünetben.

44'

Megint Vólent adott be, azonban Földi Marcell elől tisztázni tudtak. A fordulasnál kisebb zavar keletkezett a kapunk előtt, amit Szabó Richárd zárt le egy emberes felszabadító rúgással.

37'

Rokszin kavarta magát helyzetbe, de a tekerés pontatlanra sikerült.

32'

Kártiknak fejeltek le egy beadást, amit lőtt is a támadó, de a blokknak köszönhetően szögletre ment a labda. A sarokrúgásból ismét Kártik került helyzetbe, de lesen fogták.

25'

Szép passzokkal jutott el a Szolnok a vendég kapu elé, de Vólent kicsit erősen adott be. Elszállt a labda és a lehetőség is.

19'

Kovács Olivér fejelt egy szögletet követően kapura, azonban a nagy ívű fejes elkerülte a kaput.

16'

Hornyák elé került a labda, de a hirtelen jött lehetőséggel nem tudott élni. Csúnyán kapu mellé lőtt. Ezt persze a hazai szurkolók nem bánták.

15'

Rokszin Ádám került a kapu elé, de mellé pörgetett. Nagy lehetőség volt.

10'

Egyelőre csapatunk próbálja irányítani a mérkőzést, de komoly lehetőséget még nem sikerült kialakítani. Amint ezt leírtam máris érkezett az első kapura lövés a vendégektől, de Svedyuk Alex lövése jócskán elkerülte a kaput.