2024. április 25. ( csütörtök )

2019.11.06. Szolnoki MÁV FC – KBSC FC

Új esemény történt!
90+1'

Kurdics érkezett Kotula helyére. Közben hatalmas lehetőség Szabó Péter, majd Simon Attila előtt is, de maradt a 2-0. Köszönöm megtisztelő figyelmüket! További szép napot kívánok On90

90'

4 perc lesz a ráadás.

85'

Simon Attila érkezett a csapatunkba Rokszin Ádám helyére.

83'

Veszélyes fejes a vendégektől, de a játékszer a kapufa mellett elhagyta a pályát.

79'

Lukács Raymond kapott sárgát.

73'

Szabó Richárd szánta el magát egy távoli lövésre, ami ugyan megpattant, de Annus így is veszélyesen követte azt és kicsivel maradt le róla csak. Utána cseréltek a vendégek ismét. Berki István helyére érkezett Kercsó Bence.

68'

Rokszin "kaparta ki a gesztenyét"Annusnak, aki kicsivel, de a kapu mellé lőtt.

66'

Vólent Roland helyére érkezett Annus Árpád.

60'

És ha egy üzlet beindul. Vólent Roland küldte a vendég kapuba a játékszert, 2-0 a Szolnoknak!

59'

Vezet a csapatunk! Egy szögletet követően Tisza Kálmán terelte a kapuba a labdát. 1-0!

53'

A vendégeknél Lukács váltotta Ádám Ferencet. Utána egyből sarokrúgás a Kazincbarcika előtt, de nem alakult ki különösebb veszély a kapunk előtt. Nem úgy Vólent belsőzésénél, de nem talált a kapuba utat a labda.

51'

Sárga lapos figyelmeztetést kapott Földi Marcell, csapatunk játékosa.

46'

A szünetben cserélt a vendég csapat. Géringer érkezett Lakatos helyére.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45+ 1'

Vége az első játékrésznek. 0-0-ás eredménnyel mehetnek a csapatok a szünetre.

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

34'

Sárgát kapott a vendégek 15-ös számú játékosa, Krausz Raul- Zoran.

32'

Szép támadás. Remek beadás Szabó Pétertől, amit Földi fejelt kicsivel a kapu fölé. Igaz lest jelzett az asszisztens, de szép jelenet volt.

29'

Tisza és Krausz fejelt össze. Mindkét játékost ápolni kellett, de tudják folytatni a játékot.

20'

Sárga lapos figyelmeztetésben részesült csapatunk 22-es számú játékosa, Szabó Richárd. Harmadik szabálytalanságát, már büntette a játékvezető egy sárgával.

17'

Eltelt több, mint 15 perc a mérkőzésből. Mind a két csapat próbál bátran támadni, de az utolsó passzok és beadások ezidáig nem túl pontosak egyik oldalt sem.

7'

Sok apró szabálytalanság tarkítja a mérkőzést idáig mind a két oldalon.

4'

A Kazincbarcika végezte el az első szögletet a mérkőzésen. Mi tudtunk kontrát vezetni belőle, de nem jutottunk kapura lövésig.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Kazincbarcika csapata vendégeskedik otthonunkban. A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár-Farkas- Papp, Szabó R, Kovács- Szabó P, Tisza, Berdó, Földi, Kotula- Vólent, Rokszin.