2024. április 26. ( péntek )

2019.10.26. Szolnoki MÁV FC – F.C. Ajka

Új esemény történt!
90'+1

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk magabiztos, 3-0-ás győzelmet aratott. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

2 perc lesz a ráadás.

87'

Kurdics készítette le Földinek a labdát, majd 17-ről tüzelt játékosunk, de Horváth simán fogta a lövést.

82'

Csapatunk is kihasználta a harmadik cserelehetőségét. Az ifjú Kurdics Levente érkezett Rokszin Ádám helyére.

80'

Berdó Péter érkezett a csapatunkba, Tóth Benjamin helyére.

72'

Cserél a csapatunk. Simon Attila érkezik Vólent Roland, a harmadik gólunk szerzőjének helyére. Nagy tapsot kap a levonuló játékosunk. A csere előtt Földi kapott sárga lapos figyelmeztetést.

67'

Kihasználta harmadik cseréjét is az Ajka. Lengyel Béla helyére érkezett Illés Dávid.

56'

A pályára visszatérő Vólent majdnem fejjel is eredményes tudott lenni, de kísérlete a kapu mellett elzúgott.

53'

Vólentet kellett ápolni, de visszatért a pályára. Ezzel párhuzamosan Molnár-Farkas védett nagyot egy átlövést követően.

49'

3-0!!! Rokszin adott forintos labdát, amit Vólent rávezetett a kapusra, majd eltolta mellette a labdát és a kapuba juttatta azt. Mégegyszer írom, 3-0 az eredmény a csapatunknak.

47'

Kapusunk egy biztoskezű védéssel indította a második játékrészt.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Kettős csere a vendégeknél: Nagy István és Stojacovici Dávid helyére érkezett Nagy Erik és Nagy Barnabás.

45'

Vége az első játékrésznek. Ketto gólos előnnyel mehet a szünetre csapatunk.

39'

Ismét Kotula adott remek labdát, amit Vólent belsőzött kapura, de most a vendég hálóőr fogta a labdát.

35'

2-0!!! Fantasztikus kontrát vezetett Kotula Máté vezérletével a Szolnok, amit a támadással felfutó Szabó Péter góllal fejezett be.

33'

Vezet a csapatunk! Tóth Benjamin volt eredményes fejjel! Gyönyörűen bólintott játékosunk.1-0

29'

Szemre is tetszetős támadást vezetett a csapatunk, amit Rokszin fejezett be lövéssel. Horváth védett biztos kézzel.

22'

Kotula szabálytalanul állította meg a vendégek támadását és az ebből megítélt szabadrúgást Molnár-Farkas öklözte ki.

11'

Szép támadást vezettünk, de az utolsó passzba hiba csúszott, amiből a vendégek indultak és Nagy Mihály beadásig el is jutott.

9'

Vólent lőtt szorongatott helyzetben a kapura, de Horváth kapus védeni tudta a lövést, majd Földi beadását tisztázták szögletre. A sarokrúgásból nem lett semmi.

8'

Rokszin szöglete remekül csavarodott be, de mindenki előtt elment a labda...

2'

Az Ajka végzi el az első szögletet, de tisztáztuk, majd a Görgényihez került labda a kapunk irányába suhant, de Molnár-Farkas biztosan fogta a játékszert.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

Ünnepélyes kezdőrúgás lesz majd a mérkőzés elején. Farkas Patrik a 9. születésnapjára kapta ajándékba a lehetőséget. Boldog születésnapot kívánunk Neki!

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár-Farkas- Szabó P., Papp, Kovács, Szabó R., Kotula- Tóth, Tisza, Földi- Rokszin, Vólent

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon az F.C. Ajka csapata vendégeskedik otthonunkban.