2024. április 27. ( szombat )

2019.10.06. Szolnoki MÁV FC – Soroksár SC

Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Ezt a keserű pirulát most le kell nyelni. Két megítélt büntetővel nyert a Soroksár. Köszönöm figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás. Közben Pölöskei lőtt a kapunkra, de nagyon nem sikerült a kísérlet.

89'

Egészen egyértelmű talpalás volt a vendég tizenhatoson belül, de nem szólt a síp...

80'

Simon érkezett Földi Marcell helyére. Mindent megteszünk a pontszerzésért. Cseréltek a vendégek is, Farkas Balázs váltotta Korozmánt.

76'

Kotula Máté is pályára lép. Szabó Péter helyére érkezett.

64'

Laczkó Milán érkezett csapatunkba, Tóth Benjamin helyére.

63'

Büntetőhöz jutott a vendég csapat. Nem elírás! Ismét büntetőt kapott a Soroksár. Ezúttal Kovács Olivér volt a játékvezető szerint szabálytalan... Gyömbér Gábor ismét magabiztosan értékesítette a tizenegyest. Vezetnek a vendégek. 1-2 ezzel az eredmény. Itt kell megjegyezni, hogy a félidőben beállt Szerető rendkívül jól szállt be a játékba, sokkal veszélyesebb lett a vendégek játéka a pályára küldésével.

59'

Tisza Kálmán sodorta el a vendégek játékosát, büntető következik... Gyömbér Gábor biztos lábbal értékesítette. 1-1

58'

Egymás után két gólszerzési lehetőség is kínálkozott. Előbb Tóth Benjamin akrobatikus mozdulattal lőtt kapura, majd Szabó Péter származott szöglet után. Mind a kétszer Varga kapus volt a labdának a végállomás.

55'

Szerető Krisztofer mutatott be egymást követően szép cseleket, de a beadását ki tudta kanalazni a védelem.

52'

Molnár-Farkas fogott meg biztos kézzel egy jobb oldali beadást.

47'

Csirmaz mentett hatalmasat. Játékosunk becsúszva állta útját a vendégek egyik kapunkhoz közeli passzánál.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Közben kettős csere a vendégeknél. Érkezett Pölöskei és Szerető, nem folytatja a játékot Lőrinczy és Orosz.

45'

Nem hosszabbít a játékvezető az első játékrész végén. Egy gólos előnnyel mehet a csapatunk a szünetre. Igaz, ami igaz a 45. percben is voltak még izgalmak. Vólent vágott ki hatalmas sprinter és meg is játszotta a labdát, azonban Földi rövid passzából még egy utolsó kontrát tudott vezetni a Soroksár, amit azonban Szabó Richárd profin állított meg. Jöhet a pihenő.

33'

Csirmaz István is sárga lapot kapott. Neki is az előző volt az utolsó figyelmeztetés.

32'

Büntetőhöz jutottunk. Vólent Roland került a földre, Völgyi kapott sárgát érte. A labda mögé Szabó Péter állt, aki... nagyon higgadtan értékesítette azt. Vezet a Szolnok! Vezet a csapatunk! 1-0

29'

Szép kontrát vezettünk, de Vólent beadását tisztázni tudták. Jobban mondva Földi elől tisztázták a beadást.

27'

Szabó Péter lőtt kapura egy félpályánál megítélt szabadrúgást. Ügyesen vette észre a támadó, hogy kint áll a vendég hálóőr, de lövését simán fogta Varga kapus.

25'

Horgosi csúsztatott ki egy igen veszélyes beadást, így nem lett komolyabb baj.

21'

Korozmánt fogták meg lesen. Ígéretes volt a kontra, de Csirmaz és Molnár- Farkas is résen volt.

16'

Az eltelt idő idáig egyenrangú csapatok játékát hozta.

10'

Szabó Péter bedobását Tisza Kálmánhoz juttatták, amit csapatkapitányunk félfordulatból lőtt kapura. Varga Ádámnak kellett védeni. A gyors ellentámadást Csirmaz állította meg, méghozzá szabályosan.

5'

Kapusunk, Molnár- Farkas Tamás mutatta be az első védést, de a megpattant lövés nem okozott különösebb problémát neki.

3'

Tisza Kálmán nevéhez fűződik az első kapura lövés. Jócskán elkerülte a kaput a kísérlet.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk fehér, még a vendégek sárga- fekete szerelésben játszanak.

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Soroksár SC csapatát fogadjuk. A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas- Csirmaz, Horgosi, Kovács, Szabó R., Bárdos- Tisza, Tóth, Földi- Szabó P., Vólent