2024. április 20. ( szombat )

2019.09.01. Szolnoki MÁV FC – Szeged 2011

Új esemény történt!
90'+2

Köszönöm megtisztelő figyelmüket! A végeredménnyel búcsúzok, Szolnoki MÁV FC- Szeged 2011 1-1.

90'+2

Kurtán, furcsán lett vége a mérkőnzésnek. Egymás után lőttük a szögleteket, de a játékvezető már nem engedte az utolsót.

90'

2 perc lesz a ráadás.

86'

Mind a két csapat cserélt. Zara váltotta Pongrácz őt a vendégeknél, míg csapatunkban Vólent érkezett Simon Attila helyére.

83'

Ismét mind a két oldalon helyzet. Tóth Benjamin lövéseit blokkolták, kapunknál Molnár-Farkas védett.

78'

Gajdos ha 5 cm-rel magasabb most a Szeged gólt ünnepelhetne egy kitűnő beadás után. Így maradt az x.

75'

Berdó Péter helyére érkezett Sitku László.

68'

Itt is ott is sárga. Először Bitó kapott a vendégeknél, majd az ellentámadásnál Csirmaz. Ezt követően ivószünet... Már folytatódik is a játék.

64'

Gólszerzőnk, Laczkó Milán helyére érkezett Nagy Kevin. Ez volt az első hazai csere.

60'

Veszélyes szöglet a vendégektől, de Tóth Gábor megcsúsztatott fejese elkerülte a kapunkat.

55'

Mind a két oldalon helyzetek voltak. Előbb Pongrácz lőtt a kapunkba, majd Laczkó és Annus hozott össze egy tetszetős támadást, de az eredmény nem változott.

53'

Közben újabb vendég csere. Bitó érkezett Sóron helyére.

50'

Laczkó Milán vállalt szép szólót, majd lőtt, de nem változott az eredmény. A nagy taps viszont járt neki a közönségtől.

46'

Folytatódik a mérkőzés. A Szeged indítja a játékot.

44'

Életveszélyes akciót láthatott a Szolnoki publikum. Kapusunk hangosan jelzett védőnknek, hogy engedje a labdát, de majdnem elérte így a játékszert a vendégek egyik támadója. Ezt követően szinte egyből vége is lett az első játékrésznek. A csapatok 1-1-es döntetlennel mehetnek szünetre.

40'

Kiegyenlített a csapatunk. Simon passzolt Berdónak, akitől a labda Laczkó Milán elé került, támadónk pedig közelről nem hibázott. 1-1.

38'

Közben a fejsérülést összeszedő Germán helyére érkezett Andorka Péter.

30'

Tisza Kálmán is sárgát kapott. Egy eladott labdát próbált meg visszaszerezni, de sajnos ez lett a " jutalma".

24'

Ivószünetet rendelt el a játékvezető. Már folytatódik is a mérkőzés.

24'

Büntetőhöz jutott a Szeged. Szabó becsúszását követően jött az ítélet. Germán kihasználta a lehetőséget. Bár kapusunk érezte az irányt, de nem tudott hárítani. 0-1.

17'

Berdó állított meg egy kontrát, a játékvezető szerint szabálytalanul, így sárga lapos figyelmeztetést kapott.

12'

Gajdos fejelt kapura egy balról érkező labdát, de nem volt veszélyes a fejes.

10'

Szabó Richárd passza után ismét Tóth lőtt kapura, ezúttal Takács kapusnak kellett fognia a játékszert.

5'

Tóth Benjamin nevéhez fűződik az első kapura lövés, de jócskán célt tévesztett a kísérlet.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk fehér, még a vendégek kék- fekete szerelésben játszanak.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas - Csirmaz, Horgosi, Szabó, Kotula - Berdó, Tisza- Annus, Tóth, Laczkó- Simon