Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

88'

Érkezik a pályára Kovács Olivér és Deli Gergő. Ők voltak az utolsó cserék mind a két csapatnál.

85'

Micsoda támadás, micsoda gól! Vólent Roland megszerezte a vezetést csapatunknak. Gyönyörű, hidegvérű lövőcselt követően lőtt a kapuba. 2-1

83'

Büntetőt ítéltek nekünk. Vólentet buktatták. A labda mögé Simon Attila állt... És gól! 1-1

79'

Rokszin is sárgát kap.

78'

Csere a vendégeknél. Pintér le, Iszák be.

75'

Ismét helyzet, ismét nem változtattunk az eredményen.

72'

Annus fejelt a kapu felé egy bal oldali beadását. Nem sokat tévesztett.

71'

Tisza Kálmán kapott sárga lapos figyelmeztetést lerántásért.

67'

Nagy helyzet a vendégek kapuja előtt, de ismét ki tudták pöckölni előlünk a labdát. Ivószünet következik ismét.

64'

Ismét cserélt csapatunk. Földi Marcell helyére érkezett Tóth Benjamin.

59'

Ígéretes helyről jár a szabadrúgás a Szolnoknak, de nem tudtak kialakítani belőle komoly helyzetet.

56'

Simon Attila félfordulatból lőtt kapura, de blokkolni tudták lövését.

53'

Molnár-Farkas védett nagyot egy veszélyes vendég kontra végén, de a kipattanó is a Balmazújváros játékosa elé került, azonban nem talált belőle kaput. Megúsztuk.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Cserélt mind a két csapat a szünetben. Annus érkezett Nagy Kevin helyére csapatunkban, még a vendégeknél Kiss Gergő érkezett Csörgő Raul helyére.

45'

Vége az első félidőnek.

45'

Sárga lap villant Szabó Árpádnak is. A megítélt szabadrúgással sajnos nem tudtunk élni.

38'

Csúnya belépő a vendégek játékosától, jön is a sárga. Varga Balázs kapta. Aztán egyből villant a sárga Simon Attilának is reklamálásért.

27'

Tisza Kálmán lőtt kapura egy szöglet után elékerülő labdát. Ferenczi kapus bravúrral ütötte kapufára a játékszert. Az eredmény azonban nem változott, de érezhetően kezd magára találni csapatunk, egyre- másra jönnek a helyzetek.

25'

Ivószünetet rendelt el a játékvezető. Már folytatódik is a mérkőzés.

18'

Nagyon sok hibával és kapkodva játszik a csapatunk. Egyértelműen megkavarta a fejeket a bekapott gól. A vendégek pedig igyekeznek kihasználni ezt a lehetőséget.

9'

Vezetnek a vendégek. Gyors labdaszerzés után szép támadást vezettek, amit Szabó Balázs tekert a kapunkba. 0-1

9'

Életerős távoli szabadrúgást eresztett meg a vendégek játékosa, Kónya Márk. Nem sokat tévesztett.

5'

Igyekszik a hazai csapat magához venni a kezdeményezést, de már feljegyezhettünk egy vendég szabadrúgást is, igaz ezt kapusunk magabiztosan fogta.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas - Csirmaz, Papp, Horgosi, Kotula - Rokszin, Tisza, Földi, Nagy - Vólent, Simon