Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

82'

Kovács Olivér érkezett Tóth Benjamin helyére.

64'

Simon Attila szerezte meg csapatunk második gólját.2-1

60'

Simon készített le egy labdát, de Rokszin célt tévesztett, nem változott az eredmény.

55'

Kotula Máté is sárga lapot kapott.

51'

Magos Mátyás kapott sárga lapot.

46'

Óriási helyzettel és egy megnemadott góllal kezd a vendég gárda, de nem változott az eredmény.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45'

Az 1 perces hosszabbítás után vége az első félidőnek.1-1

37'

Tisza Kálmánt kellett ápolni, de visszatért a csk.

30'

Papp Szilárd járt közel a gólszerzéshez, de fejese néhány cm-rel elszállt a kapu fölött.

25'

Rokszin próbálkozott egy távoli lövéssel és egy szabadrúgással, de nem járt sikerrel.

19'

Egyenlítettünk! Simon Attila fejelt le egy előre ívelt labdát, amit Nagy Kevin kapura lőtt, de itt még Halasi védett, azonban Földi Marcell lövése már utat talált a kapuba. 1-1

11'

Büntető a vendégeknek. Egy védelmi hibát kihasználva a váci csapat a tizenhatoson belülre jutott és csak szabálytalanul tudta Csirmaz megállítani az akciót. A büntetőt ugyan Molnár- Farkas kivédte, de a kipattanó Szenes elé került, aki bevágta. Vezet a Vác.0-1

8'

Sárga lapos figyelmeztetés Szenes Bencének. Utemmtévesztéssel csúszott be.

5'

Óvatosan kezdődik a mérkőzés. Mind a két csapat a biztos védelmet favorizálja, nem kapkodnak a támadásokkal.