2024. április 20. ( szombat )

2019.04.14. Szolnoki MÁV FC – Eger SE

Új esemény történt!
90'

A 3 perces ráadásban nem változott semmi, vége a mérkőzésnek, nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

80'

Ismét cserél mind a két csapat. Kotula Máté érkezett a csapatunkba. A vendégeknél Halász Dominik váltotta Galambos Mátét.

75'

Cserélt mind a két csapat. Molnár András érkezett Benke Norbert helyére a vendégeknél, míg csapatunknál Nádházi Ákos váltotta Laczkó Milánt.

74'

Molnár-Farkas védett nagyot egy veszélyes vendég kontra végén. Árvai veszélyeztetett.

73'

Simon Attila lőtt a vendég kapuba, ezúttal már nem volt menekvés és les. 3-0

70'

Laczkó és Simon állt közel az újabb találathoz, de ezúttal nem tudtak kifogni Tajti kapuson.

64'

Busai Barna helyére érkezett Árvai Ádám.

58'

Karacs Roland érkezett Tóth Benjamin helyére.

57'

Laczkó lövését fogta Tajti kapus.

55'

Simon Attila szerezte az újabb gólunkat, de les miatt érvénytelenítették.

53'

Rengeteg apró hibával játszik mind a két csapat. Egymás hibáiból élnek a csapatok.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45'

A félidő végén ismét rezgett a háló. Egy szögletet követően Laczkó lőtt a hálóba, azonban itt kell megjegyeznem, hogy az első találatot nem az imént gólt szerző Laczkó szerezte hanem Horgosi. Lényeg a lényeg, hogy 2-0 az eredmény a Szolnoknak. Következik a szünet.

41'

Annus csinálta meg a nehezét, szépen kerülte meg védőjét, de a végén a hosszú kapufa mellé gurított.

37'

Papp Szilárd kapott sárgát.

34'

Mind a két kapu előtt apróbb lehetőséget láthattunk. Előbb a vendégek íveltek egy szabadrúgást a kapunk elé, de magas lett mindenkinek, aztán Simon adott középre, de Laczkó elől tisztáztak.

25'

Kicsin múlott, de maradt az eredmény. Simon Attila kotort bele a laposan érkező labdába, de a vendég hálóőr ismét védett.

18'

Veszélyes kontrát állított meg Busai Barna. Tette ezt szabálytalanúl egy sárgáért.

13'

Tóth Benjamin lőtt kapura egy szabadrúgást, de Tajti védett.

10'

Gresó lőtt kapura 20-ról, de jócskán célt tévesztett.

4'

Gyors egymás után Annus növelte az előnyt majdnem. Előbb kapásból lőtt 8 méterről majd szépen cselezett be a következő támadásnál a tizenhatosnál és ismét lőtt, de Tajti kapus szépen védett a kísérleteknél.

1'

Vezet a csapatunk! Egy bedobásra lecsapva Laczkó Milán szerezte meg a vezetést közvetlen közelről. 1-0

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon az Eger csapatával küzdünk meg. A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas- Nagy, Papp, Horgosi, Szabó- Tóth, Tisza, Földi- Laczkó, Annus, Simon