Új esemény történt!
90+3

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

88'

Simon Attila szerezhette volna meg a harmadik gólját, de nagyon szépen védett Vasas kapus.

87'

Laczkó fejezett be egy szép kontrát lövéssel, de ezúttal szépen védett a vendég hálóőr.

83'

Pataki Ádám is játéklehetőséget kap Tóth Tibor vezetőedzőtől. Karacs Rolandot váltotta.

81'

Kihasználta harmadik cseréjét is a vendég alakulat. Müllert váltotta Urbán Botond.

79'

Katona György fordult a kapunkra, de volt játékosunk lövését Molnár- Farkas biztos kézzel fogta.

77'

Kotula Máté is sárga lapot kapott.

74'

Benkő Balázs kapott sárgalapos figyelmeztetést Földi felrúgásáért.

69'

Ismét cseréltek a vendégek. Bagi Ákos érkezett Pálinkás Gergő helyére. Ezt követően a hazai csapat is vált, itt Nagy Olivér helyére érkezett Kovács László Botond.

67'

Cserél a csapatunk. Laczkó Milán érkezett Szabó Tamás helyére.

61'

Ismét büntetőt ítéltek a csapatunknak. Annus kiharcolta, Simon berúgta. Ezzel már 3-0.

50'

Vasas kapus pillanatai következtek. Először szemtelen cselt engedett meg magának Simon Attilával szemben, majd fél perccel később Annus a rúgta bele a labdát. Ugyan gól nem született egyikből sem, de emelkedett a pulzus mind a két oldalon.

48'

Egymás után két jó szögletet rúgtunk, de az eredmény nem változott Szabó Tamás csúsztatása után sem.

46'

Cseréltek a vendégek a szunetben. Vámos Márk érkezett Sárosi Máté helyére.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45'

A maradék 10 perc viszonylag eseménytelenül telt el, következik a szünet.

35'

Földi Marcellt szolgálta ki Simon Attila, de ifjú játékosunk lövését blokkolták.

30'

Müller lőtt hatalmasat 27 méterről, de a felsőlécen csattanó lövés nem hozott eredményváltozást.

26'

Annus előtt adódott újabb lehetőség, de ezúttal kihasználatlan maradt a bal oldalon létrejött akció.

23'

Megváltozott a mérkőzés képe. Most a vendégek próbálják meg irányítani a játékot, mi viszont gyors kontrákat próbálunk vezetni a labdaszerzések után.

15'

Nagy Olivér vállalkozott cselekedni a büntető terület közelében és milyen jól tette. Csak szabálytalanúl tudták megállítani. A megítélt büntetőt Simon Attila értékesítette, így az eredmény 2-0-ra módosult.

8'

Megszerezte csapatunk a vezetést! Simon Attila lövését még védte Vasas kapus, de Annus ismétlése már utat talált a kapuba. 1-0

5'

Jól láthatóan már a mérkőzés elején igyekszik csapatunk magához venni a kezdeményezést.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Fehér szerelésben játszik csapatunk, míg a vendégek piros mezben és zöld nadrágban.