2024. április 19. ( péntek )

2018.11.11. Szolnoki MÁV FC – Tállya KSE

Új esemény történt!
90'+2

Szépítettek a vendégek egy bomba szabadrúgással. 3-1 lett a vége. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

87'

Ismét Laczkó adott be és ismét Simon szerzett gólt! 3-0

81'

Az imént beállt Kovács csinált szemtelen cselt, utána nem sokon múlt, hogy ne góllal végződjön a támadás.

76'

Kihasználta a harmadik cseréjét is csapatunk. Kovács László Botond érkezett Földi Marcell helyére.

75'

A frissen beállt Laczkó szolgálta ki Simon Attilát, aki köszönte szépen és gólt szerzett. Ezzel már 2-0 az eredmény.

73'

Cserélt ismét mind a két csapat. Tóth Benjamin helyére érkezett Laczkó Milán. A vendégeknél Paranai Gábor érkezett.

60'

Cserélt mind a két csapat. A vendégeknél Kovács Filip és Lakatos László hagyta el a pályát. Helyükre érkezett Zimányi Adrián és Mihálszki Csaba. Csapatunknál Kánya Norbert helyére érkezett Annus Árpád.

52'

Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Simon Attila fejelt, de Tarr Tibor nagyot védett.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45'

Vége az első félidőnek.

45'

Óriási keresztlécet lőttek a vendégek, de az eredmény nem változott. Vege

39'

Nyitrai kapott sárga lapos figyelmeztetést.

34'

Eddig mi tarjuk meccsben az ellenfelet. Most kapusunk vállalt felesleges kockázatot, de nem lett nagyobb baj belőle.

31'

Tóth Benjamin kapott sárgát szimulálásért.

27'

Összehoztunk egy óriási helyzetet a vendégeknek, de Molnár-Farkas hatalmas bravúrral védett.

21'

Molnár-Farkas védett biztos kézzel egy szabadrúgást.

9'

Szabó küldött kapura 25-ről egy szabadot, de a megpattanó lövés néhány cm-rel elkerülte a kaput.

7'

Vezet a csapatunk! Kun László fejezte be a végletekig kijátszott akciót. 1-0

5'

Két veszélyes baloldali beadással kezdett a vendég csapat, azonban a kapu előtt nem ért bele senki, így nem lett komoly baj belőle.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

0'

A következő kezdőcsapattal indítjuk majd a mérkőzést: Molnár-Farkas- Szabó, Horgosi, Papp, Németh- Tóth, Karacs, Földi- Kun, Simon, Kánya