Mind a két csapat cserélt.Bálint Artúr és Laczkó Milán érkezett. Földi Marcell és Svedyuk Alex jöttek le.

Szanyi fejelt nagyon tisztán egy szöglet után, de Molnár-Farkas védett.

Tisza tévesztett 18 méterről néhány cm-t.

65'

Szemere kapott szövegért sárgát.

63'

Nagy lehetőség maradt ki a vendégek előtt vagy fogalmazzunk úgy, hogy Molnár-Farkas védett nagyot.

57'

Németh Ádám kapott sárgát. A vendégek is cseréltek. Szabó helyére Szanku érkezett.

53'

Kánya Norbert érkezik a csapatunkba Kun László helyére.

51'

Gól! Vezet a Szolnok. Ezúttal egy letámadás vezetett eredményre, amit Simon Attila tálalt Földi Marcell elé. Ifjú játékosunk pedig góllal fejezte be a támadást. 1-0

49'

Molnár-Farkas védett nagyot. Kellemetlen, pattogós lövést fogott.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45'

4 perc ráadás lesz, tudhattuk meg. Ezt követően Annus és Simon is nagyon közel állt a vezető találat megszerzéséhez. A záró sípszó előtt viszont a 'Berény szerzett gólt majdnem. Szünet következik.

33'

Szép kontrát vezettünk egy félpályánál szerzett labdából, de a kapu előtt elfogyott a tudomány.

28'

Simon Attila fejesét bravúrral tolta a léc fölé Menczeles.

23'

Simon Attila vette át a labdát gyönyörűen, de a lövését már csak kiszorított pozícióból tudta elengedni. Simán fogta a vendég kapus.

11'

Jött is kényszerű csere, Herczeg helyére érkezett Menczeles Iván kapus. A szabadrúgásból nem nagyobb veszély.

10'

Kiállítás! Annus tolta el a labdát a tizenhatos előtt Miski kapus mellett, utolsó emberként járt a piros. Szabadrúgás következik.

6'

Apróbb lehetőség mind a két oldalon, előbb Simon majd Farkas próbálkozott.

4'

A mérkőzés első szögletét a vendégek végezték el, de nem alakult ki veszély belőle.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Mi indítjuk a játékot.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár-Farkas- Németh, Horgosi, Papp, Szabó- Tisza, Karacs- Annus, Földi, Kun- Simon

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon ismételten házigazdakénk lépünk pályára. Ezúttal a Jászberényi FC- t látjuk vendégül.