Szolnoki MÁV FC Induló   |    Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

2018.09.16. Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK

Új esemény történt!
90+2

Szerencsénkre megzavarták egymást egy ígéretes beadásánál a vendégek játékosai, nem tudtak kapura lőni. Az utolsó pillanatban még megpróbálta Karacs az üres kapuba belőni a labdát a kezdőkörből, de nem járt sikerrel, azonban ez már nem számított, mert lefújták a mérkőzést. Nyert a Szolnok! Köszönöm figyelmüket!

90

3 perc lesz a ráadás.

85

Karacs és Tóth Benjamin épített szép támadást, de a kapu előtt hiba csúszott az utolsó passzba. A Szolnok is kihasználta mostanra mind a három cserelehetőségét.

75

Szépítettek a vendégek. Raducu a gólszerző.

74

Micsoda akció! Sajnos azonban nem hozott gólt, az imént becserélt Nádházi és Földi játéka.

63

Szabó is sárgát kapott.

61

Toca kapott sárgát, le is cseréltek.

59

2-0. Kun László lőtte a léc alá a másodikat.

56

Cserélt a vendég csapat. Prasler helyére Lukács érkezett.

55

Tisza Kálmán gondolt egyet, lőtt és talált. Igaz, kissé beleért a blokkolni igyekvő védő, de megszerezte a Szolnok a vezetést.1-0

55

A második játékrészben pontrúgásokból próbálunk meg jobbára veszélyeztetni, eddig nem nagy sikerrel.

46

Folytatódik a mérkőzés. A Szolnok indítja a játékot.

45

A félidő maradék részében nem forogtak veszélyben a kapuk. A vendégek visszahúzódva várják a hazai támadásokat és kontráikban bíznak. Csapatunk igyekszik irányítása alatt tartani a játékot, de nem tudták ez idáig megviccelni a vendég hálóőrt. 0-0 az állás az első félidő végén. Következik a szünet.

30

Annus lőtt kapura, de a védővel a nyakán már nem tudott igazán erőt tenni a lövésbe.

28

Papp Szilárd lőtt kapura 25-ről, biztos kézzel fogta Fildan Falun kapus.

25

Balogh Alex kapta a mérkőzés első sárgáját.

22

Annus kereste jobbról Simont, de centerünk nem találta el jól a játékszert.

21

Szép kontrát vezetett a vendég csapat, de a befejezésre nem maradt erő Prasler Thomas részéről.

14

Toca Bogdan csúsztatott a szolnoki kapu mellé.

12

Szabónak volt néhány cm-rel hosszabb a beadás, mint amivel kellett volna. Jó lehetőség maradt kihasználatlanul.

10

Les gólt szerzett a vendég alakulat.

1 perc

Elkezdődött a mérkőzés. Toca Bogdan nevéhez fűződik az első kapura lövés. 18 méterről, a kapuval szemből próbálkozott.

A mai napon a következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár-Farkas- Németh, Papp, Horgosi, Szabó- Tisza, Földi, Kun- Annus, Laczkó, Simon

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Füzesgyarmat csapatával küzdünk meg.