2024. április 20. ( szombat )

Tv-s meccs lesz az Újpest elleni találkozónk

MOL MAGYAR KUPA KV-06

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága a csapatokkal történt egyeztetés után már a múlt héten elkészítette a Merkantil Bank Liga NB II. tavaszi menetrendjét. Abból már sejteni lehetett, hogy a MOL Magyar Kupa 8. fordulójában megrendezésre kerülő Újpest FC elleni találkozónkat a televízió közvetíteni fogja, hiszen előtte vasárnap helyett szombatra tűzték ki a DVSC elleni bajnoki mérkőzésünket. A mai napon aztán hivatalossá vált, hogy lila-fehérek ellen 2021. február 9-én kedden 19.45 órakor kezdünk a Tiszaligeti Stadionban, mely összecsapást az M4 Sport élőben közvetít.

A továbbjutás ezúttal is egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2 x 15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el a Labdarúgás Játékszabályainak rendelkezései szerint.