°C
Szolnoki MÁV FC Induló   |    Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

Sorsoltak a MOL Magyar Kupában

MOL MAGYAR KUPA KV-06

Csütörtökön este tartották a MOL Magyar Kupa főtáblájának sorsolását. Az idei kiírásra összesen 480 csapat nevezett az ország minden tájáról. A mezőny nagyobb része már augusztus elején megkezdte szereplését a megyei selejtezőkben, ahonnan végül 47 együttes került fel a főtáblára. Hozzájuk csatlakozott 49 NB III-as, 20 Merkantil Bank Ligás és 12 OTP Bank Ligás csapat, így alakult ki a 128-as főtábla mezőnye.

Csapatunk a Békés megyei I. osztályban szereplő Szeghalmi FC vendégeként vívhatja ki a továbbjutást, mely valamennyi fordulóban egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályba sorolásától –, akkor 2×15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.

A találkozó 2020. szeptember 19. 15.00 órakor kezdődik.