2024. április 16. ( kedd )

Aqvital FC Csákvár – Szolnoki MÁV FC 2-0 online

IMG_9720

94.perc: Vége a mérkőzésnek, nyert a Csákvár.

93.perc: Újabb gólt szerzett a hazai csapat, így eldőlt a mérkőzés.

90.perc: 4 perc lesz a ráadás.

87.perc: Egy percen belül kihasználta 2 cserelehetőségét a Csákvár. Közben Kenderes kapott sárga lapot reklamálásért.

79.perc: Angyal Norbert érkezett Molnár helyére.

71.perc: Jasarevic érkezett Farkas Aurél helyére.

70.perc: Sándor György szerezte meg a vezetést a hazaiaknak egy szép, ballábas lövéssel.

68.perc: Máté- Molnár csere a hazaiaknál, miután Olaszt vitatható módon eltakarították a tizenhatoson belül.

62.perc: Öngólt hoztunk össze majdnem. Kicsin múlott, hogy ne essen be a kapunkba a megpattant labda.

60.perc: Farkas Aurél kopott sárgát.

54.perc: Tóth László végzett el szabadrúgást jó 27 méterről, de biztos kézzel fogta a hazai hálóőr.

51.perc: Olasz végzett el egy szabadrúgást jó 25 méterről, de nem talált kaput.

46.perc: Folytatódik a mérkőzés.

45.perc: Vége az első félidőnek.

39.perc: Tóth László kapott sárga lapot.

33.perc: Maté János fejelt a kapunk fölé.

30.perc: Sándor György kapott sárga lapos figyelmeztetést a második visszarántásért.

25.perc: Lakatos balról adott be egy nagy vágta után, de a pontosan érkező Tóth Laci kicsit ugyan, de tévesztett. Maradt a 0-0.

21.perc: Oldal szerezte meg majdnem a vezetést a hazaiaknak. Néhány centimétert tévesztett.

19.perc: Egy tetszetős szabadrúgás kombinációt követően Farkas Aurél próbálkozott meg a gólszerzéssel.

15.perc: Hrabina védett nagyot.

8.perc: Pintér ballal, kapásból eresztett meg egy lövést, de az eredmény nem változott a 13 méteres próbálkozást követően.

2.perc: Kenderes indította Olaszt, aki gyönyörű lövést eresztett meg ballal.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Összeállításunk: Hrabina – Molnár, Ágoston, Balogh, Papp, Lakatos – Farkas, Kenderes, Pintér – Tóth L., Olasz

Csapatunk piros-fekete-fekete szerelésben lép pályára.