2024. április 30. ( kedd )

2021.09.29. Szolnoki MÁV FC – Budafoki MTE

Új esemény történt!
90+3'

Az utolsó vendég szögletből már nem alakult ki komoly veszély. A kirugást követően Kovács játékvezető lefújta a mérkőzést. Nagyon fontos győzelmet és ezzel együtt 3 pontot söpört be a mai meccsen a Szolnoki MÁV FC. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+2'

Budafoki kapufa. Kovács Péter tolta kapufára a vendégek kísérletét. Maradt a szolnoki előny.

90+1'

Nagy tapsot kap a gólszerző, amikor lecserélik. Lakatost váltotta Irmes Dávid.

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Kalmár kapott sárgát Lakatos István lerántásáért.

85'

Szép vendég kontra, de a befejezés nagyon elcsúszott. Maradt a szolnoki előny.

81'

Gól!!! Megszerezte a Szolnok a vezetést. Lakatos Csaba adott remek passzt az eltolódott védelmen keresztül Lakatos Istvánnak, aki nem hibázott és megszerezte a vezetést. 1-0

78'

Kettős csere a csapatunknál. Kurdics és Tömösvári fejezte be mára a játékot. Földi Marcell és Lakatos Csaba váltották őket.

76'

Margitics le- Szalai Dániel be. Ismét cserélt a Budafok.

71'

Kovács Péter fogta meg a vendégek közeli kísérletét, igaz csak második szándékból. A lényeg azonban, hogy védett és nem változott az eredmény.

70'

Kovács Olivér lőtt kapura egy lepattanót jó 12 méterről, de fél méterrel a kapu fölé szállt a labda.

69'

Újabb vendég csere. Kotula le- Kalmár be.

65'

Ezúttal Kurdics durrantott kapura, de a löket nem volt pontos.

65'

Tisza Kálmánnak készítette le a labdát Sipos, de a lövését biztos kézzel fogta a vendégek kapusa.

62'

Sipos és Vólent érkezett a pályára. Rokszin és Tóth László fejezte be mára a játékot.

60'

Tömösvári lőtt kapura, de kísérlete célt tévesztett.

58'

Tömösvári kapott sárgát, majd kettőt cseréltek a vendégek. Nándori és Papp fejezte be mára a játékot. Helyükre érkeztek Ihrig- Farkas és Adorján.

51'

Soltész tekert a kapunk fölé egy vendég kontra végén.

46'

A szünetben cseréltek a vendégek. Kovács Dávid váltotta Fekete Mátét.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45'+1

Vége az első játékrésznek. 0-0

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

42'

Ismét nem sokon múlott, hogy Tóth Laci a kapu felé roboghasson a labdával, de néhány cm-rel megint előrébbről indult a védőjénél. Szép labdát kapott egyébként Rokszintól.

39'

Soltész tekert jó 25 méterről kapura egy szabadrúgást, de Kovács Péter védeni tudta. Szép jelenet volt.

34'

Ápolás a pályán. Soltész és Molnár maradtak a gyepen, de végül mind a ketten tudják folytatni a játékot.

28'

És egy újabb kapufa. Kovács Olivér találta el a keresztlécet egy szolnoki szöglet után. Az eredmény nem változott.

27'

Tömösvári mentett az utolsó pillanatban. Egy szöglet utáni fejes ment a hazai kapu irányába és játékosunk a kapufára csósztatva mentett. Meleg helyzet volt.

19'

Kapufa! Tóth László érkezett a vendég kapu elé és a lábáról a kapufáról pattant a labda. Megúszták a vendégek.

18'

Rokszin szögletét Kurdics fejelte vissza a hosszúról, majd Tömösvári lőtt kapura, de védték a lövést. A kipattanó Tóth Laci elé került, de őt már megszabadították a játékszertől.

16'

Szabó Máté tekert a hazai kapura, de jócskán tévesztett a budafoki játékos.

11'

Szabó Máté elé tálaltak a társak, de a vendégek játékosa nagyon gyatrán találta el a labdát a MÁV FC nagy szerencséjére.

10'

Szabó Alex csúsztatott meg egy nagy bedobást, de Horváth kapus biztos kézzel fogta a labdát.

8'

Szabó Alex fejelt ki egy beadást Horgosi elől.

6'

Tóth Lacit fogta meg egymás után kétszer lesen a partjelző. Nyílván a hazai szurkolók ezt nehezményezték.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

A következő összeállításban lép pályára a csapatunk: Kovács P.- Molnár, Szabó, Kovács O., Tóth B.,Kurdics- Tömösvári, Tisza, Rokszin- Lakatos I., Tóth L.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen a Budafok csapata vendégeskedik az otthonunkban.