2024. április 30. ( kedd )

2020.03.14. Szolnoki MÁV FC – FC Csákvár

Új esemény történt!
90'+2

Vége a mérkőzések. 1 ponttal gazdagodott mind a két csapat. Köszönöm a megtisztelő figyelmüket!

90'

2 perc lesz a ráadás.

88'

Kovács Olivér remek csellel indított egy kontrát, de a kapu előtt megint elfogytunk. A szögletből ismét kapufát találtunk.

86'

Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a vendég csapat. Pratsler váltotta Sejbent.

80'

Vólent tekert a vendég kapura. Lövése a keresztlécen csattant. A túloldalon Kovács Olivér blokkolt egy ígéretesen a kapunk felé tartó labdát.

77'

Mind a két csapat cserélt. Sipos - Mészáros és Vólent- Rokszin cserék voltak.

76'

Kapusunk indította Rokszint, aki szép befelé csel után lőtt, de Markek kapus védett.

64'

Csirmaz csúszott el a tizenhatosunk előtt és testéről a játékszer tovább gurult, de a vendégek játékosa nem tudta már megszelídíteni a labdát. Mi jövünk kirúgással.

63'

Tamás Laci szolgálta ki Rokszint, de játékosunk 18-ról nem talált kaput.

60'

Kocsis Bence került kecsegtető helyzetbe, de nem találta el a labdát a kapuval szemben.

54'

Mind a két oldalon jól megy a támadás építés, de az utolsó métereken és/ vagy lövések előtt elfogy a "puskapor".

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csapatunk cserélt a szünetben. Tóth Benjamin érkezett Albert Ádám helyére. És most jelezték, hogy a Csákvár is kihasználta első cserelehetőségét. Galambos Ádám helyére érkezett Madarász Márk.

45'

Nem tudtuk kihúzni a szünetig. Daru fejelt a kapunkba egy jól érkező beadást. 1-1-re módosítva az állást. Vége az első játékrésznek.

41'

Több, veszélyes beadás is jött a kapunk előtt, de nem tudták azokat kamatoztatni a vendégek.

31'

Büntető a másik oldalon is. A tizenhatoson belül ütközött két játékos, ezt látta szabálytalannak a játékvezető. Daru állt a labda mögé, aki laposan lőtt, de kapusunk, Molnár- Farkas Tamás megfogta lövését. Óriási lélekjelenléte nagy bravúrral párosult. Maradt az 1-0.

29'

Kapusunk magabiztosan húzott le egy szögletet, majd azonnal indított. A visszafejelt labdát Novák Csanád készítette le Albertnek, akit szabálytalanul állítottak meg. Mészáros kapott érte sárgát.

21'

Büntetőhöz jutottunk. Egy felpattanó szöglet kézen találta a vendégek egyik játékosát. A megítélt tizenegyes mögé Novák Csanád állt. Magabiztosan értékesítette játékosunk, így nálunk az előny.1-0

15'

Sok, apró szabálytalansággal tarkítva csorgott le az első 15 perc.

9'

Daru fejelt a kapunk mellé. Molnár- Farkas rajta volt, de nem kellett beleavatkoznia.

3'

Ígéretes támadás a vendégektől, de lesen fogták meg őket.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Mi indítottuk el a játékot.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas- Csirmaz, Papp, Kovács, Tamás, Kotula- Albert, Tisza, Földi- Novák, Rokszin

0'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Csákvár csapatát fogadjuk. Több szempontból is nehéz mérkőzés vár csapatunkra. Bár a jó forma a mi alakulatunkra is igaz mégis csak a tabella 4. helyén álló csapatot fogadjuk. A zárt kapus meccs sem igazán teszi könnyebbé a mai találkozót, de hát mégis csak az egészség és annak megőrzése a fő.