2024. április 20. ( szombat )

2022.03.09. Szolnoki MÁV FC – BFC Siófok

Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek. Sajnos vereséggel végződött a mai mérkőzés is. Köszönöm Figyelmüket!

90+2'

Farkas Gábor érkezett a ráadásban Kerezsi helyére.

90+1'

Szakály bomba- Hegedüs védés. Szép jelenet volt.

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Hegedüs védett megint.

88'

Lakatos Csaba is sárgát kap.

85'

Szabó Alex sárga, majd Busa- Csörgő Raul csere. Ezek voltak a 85. perc történései.

84'

Gohér Gergő tekert kapura egy szabadrúgást, amit Hutvágner csak nagy bravúr árán tudott védeni.

80'

Próbálkozik a Szolnok, de kissé hitehagyott és csalódott a csapat. Közben csere a siófoki oldalon. Kiss Balázs helyére érkezett Elek Bence.

76'

Csere a Szolnoknál. Gohér Gergő érkezett Hleba Tamás helyére.

72'

Vendég csere. Medgyesi Márk végzett mára, helyére érkezett Balogh Bence.

65'

Büntető! Egy jobb oldali beadást ügyetlenül, kézzel is beleérve tisztázott a siófoki védő, így jöhetett a tizenegyes. Szinte össze is vesztek a szolnoki játékosok, hogy ki is végezze el, majd az erőszakosabb Hleba Tamás állt a labda mögé, akinek a lövését védte Hutvágner, majd a kipattanót is tisztázták, így maradt a vendég előny.

64'

Kerezsi kapott sárgát.

63'

Csere a csapatunkban. Földi Marcellt váltotta Kónya Márk.

60'

Hegedüs védett egy újabb Kerezsi Zalán féle löketet.

53'

Egymás után gyorsan két szolnoki támadás megint. Előbb Kurdics lőtt kapura, majd a következő támadás Szabó Alex beadásával zárult. Ha eredményességben nem is, de a játék képében mindenképpen javult a csapatunk.

51'

Kurdics lőtt kapura, de Hutvágner biztos kézzel fogta.

50'

Gyanúsan pattant a labda a vendég játékos keze felé a tizenhatosukon belül, de nem szólt a játékvezető sípja. A szurkolók és a játékosok is nehezen dolgozták fel az eseményeket, Tóth László még ki is reklamált magának egy sárgát.

47'

Közben egy ígéretes fejes a vendégeknél, de néhány cm-rel elkerülte a kapunkat. Hegedüs azért biztosított.

46'

Csere a szünetben mind a két csapatnál. Sipos helyére érkezett Irmes, míg a vendégeknél György Nico Juliant váltotta Horváth Péter.

45'+1

Vége az első játékrésznek, félidőben: 0-1

45'+1

Ilyen nincs. Sipos indította remekül Kerezsit, nyílván nem direkt, de a siófoki játékos köszönte és be is lőtte a kapunkba. 0-1

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

40'

Előrávágott labdával lódult meg Tóth László, de Deutsch Bence megállította. Igaz, tette ezt szabálytalanul, így villant a sárga, de a megítélt szabadrúgásból nem sikrült revansot venni.

29'

Szabó Alex indított csak rossz embert, de a meglóduló Kiss Balázs lövését blokkolta Lakatos Csaba. Az ezután következő szögletnél pedig Hedegüs védett hatalmasat. Maradt a 0-0

26'

Hutvágner próbált megmenteni egy blokkról lecsorgott labdát, de nem járt sikerrel. A szolnoki sarokrúgásból viszont nem lett semmi.

21'

A hazai bal oldal jóval aktívabb idáig, mint a túloldal. Lakatos és Tóth Laci éli a játékot idáig.

20'

Busát fogták meg lesen, jogosan. Az indítás egyébként szép volt Papp Szilárdtól.

18'

Eddig kiegyenlített a játék, mind a két csapat próbálkozik, de komoly helyzetet nem látott a publikum.

12'

Érdekes bírói ítéletek egymaás után gyorsan, de a lényeg, hogy a vendégek jönnek szabadrúgással, Hegedüs hangját pedig még a belvárosban is lehet hallani, úgy inti nyugalomra az övéit.

8'

Ígéretes helyről jár szabadrúgás a Siófoknak, de blokkban hal el a kísérlet.

5'

Íme a kezdő csapatunk: Hegedüs- Szabó, Kovács, Papp, Lakatos Cs.- Hleba, Földi- Kurdics, Sipos, Tóth L.- Busa

4'

Szép szolnoki támadás épült, Tóth László és Sipos Zoltán között, de komoly lehetőség nem alakult ki.

1'

Egyből egy vendég sarokrúgás következik..., de nem alakult ki különösebb veszély.

1'

Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek indították útnak a labdát.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Siófok csapata vendégeskedik az otthonunkban. Meleg nincs, de legalább száraz az idő.